Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Seriale godne polecenia

Dział dla prawdziwych kinomaniaków.
anakin
User Specjalnej Troski

#11 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: anakin » 29 wrz 2016, 10:49

Kolejnosc losowa...

Mr. Robot
Doctor Who
Game of Thrones
Breaking Bad
The Sopranos
Sherlock
True Detective (tylko pierwszy sezon)
The Night of (tylko pierwszy odcinek... ale wart obejrzenia)
Dexter
Narcos
Stranger Things
Fargo

Sitcoms...
Friends
Two and a Half Men (tylko sezony z Charlie Sheen)
The Big Bang Theory
Silicon Valley
The King of Queens

Opcjonalnie...
House of Cards
American Horror Story
Daredevil
Lost
Prison Break
Californication

Awatar użytkownika
vcr
Użyszkodnik

#12 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: vcr » 30 wrz 2016, 1:04

Nie jestem fanem seriali, ale do listy powyżej warto dodać Suits ;)

Awatar użytkownika
Barglaz
Użyszkodnik

#13 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: Barglaz » 30 wrz 2016, 22:46

Nie specjalnie jestem fanem seriali zagranicznych ale za to lubuje w polskich, dlatego dla odmiany podam listę:
Kryminalne
- 07 zgłoś się
- Ekstradycja
- Tulipan
- Życie na gorąco
- Kryminalni

Sictomy
- 13 posterunek
- Ranczo
- Miodowe lata
- Świat według Kiepskich
- Wojna domowa
- 40 latek (obyczajowy trochę, Jerzy Gruza świetnie pokazuje rzeczywistość PRLu)
- Alternatywy 4
- Zmiennicy

Wojenne
- Czterej pancerni i pies
- Stawka większa niż życie
- Czas honoru

-
Ostatnio zmieniony 01 paź 2016, 9:33 przez Barglaz, łącznie zmieniany 1 raz.

anakin
User Specjalnej Troski

#14 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: anakin » 01 paź 2016, 0:08

Ja p**** drugi Peneros... Jak mozna takie lajno ogladac? Jestes po 40 czy co z Toba nie tak?

I sprawdz, co sie okresla mianem "sitcom". =)

Awatar użytkownika
Barglaz
Użyszkodnik

#15 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: Barglaz » 01 paź 2016, 8:48

A co cię debilu obchodzi co ja oglądam? Lubie polskie seriale, nawet te starsze. Przecież każdy lubi co innego i nie wszyscy muszą oglądać to co ty.

Sictom to serial komediowy więc wymienione przeze mnie tytuły jak najbardziej pasują

anakin
User Specjalnej Troski

#16 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: anakin » 01 paź 2016, 12:45

Barglaz pisze:Źródło posta Sictom to serial komediowy więc wymienione przeze mnie tytuły jak najbardziej pasują

"Sitcom, is a genre of comedy centered on characters who share a common environment, such as a home or workplace, with often-humorous dialogue"

A na polski...

"Sitcom (ang. situation comedy) – rodzaj serialu komediowego, w którym dominuje tzw. humor sytuacyjny. Akcja sitcomu rozgrywa się przez większość czasu w jednym pomieszczeniu."

Jak bylem dzieciaczkiem 5-7 letnim, to lubilem popatrzec na Zmiennikow lub 40-latka, bo mnie smieszyly. Bo bylem smarkaczem. Nie wiem, moze mnie pamiec myli, ale nie wydaje mi sie, aby ktorys z nich byl 25-30 minutowym sitcomem.

Z tych Twoich wymienionych pasuja do tego Miodowe lata, 13 posterunek i Kiepscy. I chyba "Wojna domowa", ale pewien nie jestem, bo ogladalem to kilkadziesiat lat temu i nie pamietam. Inne takie to np. beda: Niania czy - bardzo dobry w obsadzie i dialogach - "Codzienna 2 m. 3"

Barglaz pisze:A co cię debilu obchodzi co ja oglądam?

Albo jstes staruchem albo masz umysl dziecka jak Peneros. To sie okresla jako "infantylizm". Az dziw, ze nie wymieniles "Wlatcow moch" (czy jak to tam leci).

Awatar użytkownika
Barglaz
Użyszkodnik

#17 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: Barglaz » 02 paź 2016, 11:24

Co mogło Cię smieszyć w 40 latku, gdy ogladałeś go jako 7 latek? Ruda peruka Mareczka - syna głównego bohatera? Z pewnością nie wiele rozumiałeś wtedy w tym wieku z tego filmu.

Druga sprawa to taka że zarzucasz mi oglądanie polskich seriali, które określasz mianem chłamu a jednak sam je oglądałeś, marny prowokatorze. Drapciu nikt cię do tego forum nie zapraszał. Większość użytkowników cieszyła się że cię tu nie będzie, bo na co nam troll siejący zamęt i zaśmiecający forum stulejarskimi tematami, jak miało to miejsce na MH.

anakin
User Specjalnej Troski

#18 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: anakin » 02 paź 2016, 18:56

Barglaz pisze:Źródło posta Co mogło Cię smieszyć w 40 latku, gdy ogladałeś go jako 7 latek? Ruda peruka Mareczka - syna głównego bohatera? Z pewnością nie wiele rozumiałeś wtedy w tym wieku z tego filmu.

A pomylilem "Wojne domowa" z nim. "Czterdziestolatek" jest mi rowniez znany, bo moi dziadkowie namietnie ogladali TV, a telewizor "swiecil sie" od rana do nocy... Jakies tam odcinki chcac nie chcac widzialem.

Barglaz pisze:Źródło posta Drapciu nikt cię do tego forum nie zapraszał

Eee? Na forum MH pare razy poleciala reklama z adresem tego forum. Nie byla zaadresowana do nikogo konkretnego. A poza tym... Wiesz, mnie nawet Ty kojarzysz, a ja, kirwa, nie wiem nawet kim Ty jestes, pod jakim nickiem tam pisales i co pisales. =D

Barglaz pisze:Źródło posta Większość użytkowników cieszyła się że cię tu nie będzie

Wyluzuj, mlody. Uswiadomie Cie, ze forum MH bylo ubogie w aktywnych i realnych uzytkownikow, a ta Twoja "wiekszosc", to moze z Toba jeszcze z pieciu innych nierozgarnietych chlopcow (optymistycznie liczac) plus multum kont-klonow Venso i Borysa. (;

Dziwie sie, ze tu Venso zdecydowal urzedowac jako Leif...

Koniec spamu, reszta postów tego rodzaju będzie kasowana. //Leorth

//to nadwyraz pocieszne, jak zwykla "wymiane zdan" nazywa sie spamem...

morris
Użyszkodnik

#19 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: morris » 07 paź 2016, 8:52

Lubię wszelkie seriale kryminalne, kiedyś często oglądałem Mentalistę, ostatnio Detektywa, a w weekendy Agentów NCIS późnym wieczorem na puls2 lecą, lubię te wszystkie zagadki i zawsze na końcu się zaskakuję kto jest sprawcą :D, fajne jest też CSI Cyber

WhiteAngel
Nowicjusz

#20 Seriale godne polecenia

Nieprzeczytany postautor: WhiteAngel » 21 paź 2016, 21:10

Jest sporo takich filmów które są godne polecenia, chociaż zależy kto co lubi. Jutro np: będę oglądać na puls2 "Zabójcze umysły" – serial kryminalny o jednostce FBI, która zajmuje się tworzeniem profili psychologicznych groźnych przestępców, głównie seryjnych morderców.