Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Co myślą mężczyźni ... ?

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
havn
Nowicjusz

#11 Co myślą mężczyźni ... ?

Nieprzeczytany postautor: havn » 19 sie 2018, 12:35

Ja wiem że jestem pomiatana i traktowana jak gowno, nawet mu to powiedziałam to twierdzi że tak nie jest i świat nie kręci sie wokół mnie ... nie stara się w ogóle o mnie i to co czuje ma daleko w dupie. Jak chciałam się przytulić to mowi ze on musi mieć przestrzeń dla siebie. Poklocilismy sie znowu bo ja już nie moge znieść jak mnie traktuje, to oczywiście wszystko moja wina on jest cudowny. Powiedziałam mu żeby się zastanowil bo jak dalej ma sie tak zachowywać to ja nie chce już z nim być i nie zamierzam sie juz do niego odzywać więcej. Oczywiście jak ostatnia kreatynka sie poplakalam a on sie śmieje. Jak można tak traktować drugiego człowieka kur... jak mnie nie chce niech powi do widzenia to takie trudne

vlad1431
Użyszkodnik

#12 Co myślą mężczyźni ... ?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 19 sie 2018, 17:00

On tego nie powie, bo jemu jest tak wygodnie. Nikt tej decyzji za Ciebie nie podejmie. Wiem że to nie jest proste w Twojej sytuacji. Ciężko nam będzie Ci pomóc. Walcz o siebie bo życie jest jedno nie zawsze będziesz młoda.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

havn
Nowicjusz

#13 Co myślą mężczyźni ... ?

Nieprzeczytany postautor: havn » 19 sie 2018, 17:47

Jak jemu jest wygodnie jakto on pokazuję jak sie ze mna męczy kiedy spędza czas ze mna. Teraz go nawet zdradzam bo jakiś facet mnie obserwuje na instagramie. Sorki ze tak was męczę a to nie forum dla bab, ale teraz dużo przeplakanych nocy przede mna. Jak nie zawalczy o nas to koniec, ja się już poddaje :(

vlad1431
Użyszkodnik

#14 Co myślą mężczyźni ... ?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 19 sie 2018, 21:04

Jak go zdradzasz? Tym że Cię ktoś na insta obserwuje? Trolujesz czy jak?

havn
Nowicjusz

#15 Co myślą mężczyźni ... ?

Nieprzeczytany postautor: havn » 19 sie 2018, 21:21

Tak właśnie tym, bo na pewno z tym kimś pisałam wcześniej, pisze bo przecież ja nikomu nie mogę się podobać po zdjęciu czy na ulicy bo jestem najbrzydsza na świecie. Ja nie obserwuje tego faceta. Ja nawet na imprezy nie chodzę, tylko praca mieszkanie i tak czekam na niego. Teraz zacisne zeby i nic nie będę pisała. W przyszłym weekend zaprosilam go już miesiąc temu na stan up, ale nie będę pisała czy przyjedzie najwyżej stracę kase. Powiedział mi ze czuje sie uwiazany i zainteresował sie jak ja wróciłam do domu po nocy

vlad1431
Użyszkodnik

#16 Co myślą mężczyźni ... ?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 19 sie 2018, 23:59

Ok, napisz cokolwiek do tego kolesia co Cię obserwuje, jak Ci odpowiada, umówcie się, żebyś cokolwiek podniosła swoje ego.
Bo narazie jest bicie piany, żalisz się i nic więcej sama nie zrobisz.
Napewno jesteś fajną laską, tylko mega zagubioną.

Umów się na NFZ na terapię, jak masz ubezpieczenie, tam naprawdę są dobrzy fachowcy, może nawet lepsi niż prywatni.

Znałem ludzi, którzy mieli taki wpływ na innych wartościowych ludzi, że pracowali lat naście za prawie murzyńską stawkę w piwnicy. Wmawiał im, że i tak ich nikt do lepszej roboty nie weźmie.
Tak jest z Twoim wybrankiem.

havn
Nowicjusz

#17 Co myślą mężczyźni ... ?

Nieprzeczytany postautor: havn » 20 sie 2018, 7:10

Zmierzam pójść na terapie do psychologa jak wrócę z delegacji. Obecnie jestem ok. 600km od domu w delegacji w pracy. W tym roku już mam kończyć delegacje i wracac do siedziby firmy. Zamierzam też poszukać jeszcze dodatkowej pracy na pół etatu i pracować na 1,5etatu zeby nie myśleć. W moim zawodzie da sie tak pracować. Przed delegacja tak pracowalam od 6:00 do 20:00/20:30 codziennie i soboty wtedy nie miałam czasu na glupie myslenie bo ledwo chodziłam, jak robocik hehe