Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Dlaczego się zakochałem?

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
MaxPayne
Nowicjusz

#1 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: MaxPayne » 08 paź 2018, 20:25

Jak to ze mną jest...czy ktoś w ogóle potrafi przeanalizować moją psychikę i zrozumieć dlaczego moja podświadomość tak mnie traktuje?

Postaram się streścić, żeby was nie zanudzić lub zirytować...

Pracuje w jednym miejscu z jedną koleżanką, którą już kiedyś zresztą wizualnie wyeliminowałem jako osobę potencjalnie atrakcyjną- z uwagi na wygląd, charakter, maniery i inne (jak np. wiek) oraz najbardziej oczywiste- aktualny związek i dzieci.

Znam ją już dwa lata...
...i co się okazuje, że nagle nie wiedzieć dlaczego, zaczęła mnie intrygować, tak po prostu z dnia na dzień i co tu dużo mówić, insynuuje wciąż jakieś nierealne scenariusze mimo, że wiem, iż jedyne co mogę sobie zapewnić to problemy. Żeby była jasność- ona nie daje mi żadnych znaków, które dawały by mi przyzwolenie aby tak myśleć, wszystko zakiełkowało i wyrosło w mojej głowie, pytanie, co było pożywką dla tego chwasta?
Najlepsze jest to, że nie szukam jakoś aktywnie partnerki, do czegokolwiek, jestem osobą o usposobieniu melancholijnym na granicy depresyjnego, samotnik, stroniący od towarzystwa-to taki w skrócie mój profil psychologiczny, kurde, no nie potrafię napisać lepiej...oczywiście bez przesady, nie bierzcie mnie za dzikusa...

Czy może mi ktoś pomóc? Dlaczego mnie to dopadło? <Noo>

vlad1431
Użyszkodnik

#2 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 09 paź 2018, 0:33

Z doświadczenia wiem, nie wielki masz wpływ na to, nic z tym nie zrobisz.
Co było pożywką? Jak był byś gejem może by Ci się to nie przytrafiło.
Musisz znaleźć alternatywny obiekt westchnień, nie bądź pan głąb, chemia działa.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

MaxPayne
Nowicjusz

#3 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: MaxPayne » 09 paź 2018, 17:50

vlad1431 pisze:Źródło posta Z doświadczenia wiem, nie wielki masz wpływ na to, nic z tym nie zrobisz.
Co było pożywką? Jak był byś gejem może by Ci się to nie przytrafiło.
Musisz znaleźć alternatywny obiekt westchnień, nie bądź pan głąb, chemia działa.

ale ja cierpię...tego nie da się od tak wyłączyć.

vlad1431
Użyszkodnik

#4 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 09 paź 2018, 19:31

Współczuje, poczytaj "Cierpienia młodego Wertera", może Ci będzie lżej

MaxPayne
Nowicjusz

#5 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: MaxPayne » 09 paź 2018, 19:44

vlad1431 pisze:Źródło posta Współczuje, poczytaj "Cierpienia młodego Wertera", może Ci będzie lżej

<kciuk>
gratuluje poczucia humoru

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#6 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 10 paź 2018, 19:09

Nakręciłeś się bo wiesz, że nie możesz jej mieć, a zakazany owoc smakuje najlepiej, dlatego halucynujesz z nią brzydkie scenariusze :P
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

MaxPayne
Nowicjusz

#7 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: MaxPayne » 10 paź 2018, 20:19

AngelSue pisze:Źródło posta Nakręciłeś się bo wiesz, że nie możesz jej mieć, a zakazany owoc smakuje najlepiej, dlatego halucynujesz z nią brzydkie scenariusze :P

fajna teoria ale co rozumiesz po przez "brzydkie scenariusze" ?
myślisz, że chodzi mi tylko seks i należę do tych, którzy czerpią satysfakcję w uwodzeniu mężatek, bo podrywanie wolnych kobiet ich już znudziło?
bo jeżeli tak, to w ogóle mnie nie zrozumiałaś. Gdyby to było tak jak sądzisz, to bym sobie głowy nie zawracał zakładaniem tego tematu.
Ostatnio się zastanawiam co by było gdyby, gdybym ją znał kiedyś, a jest z mojego miasta, choć nie kojarzę jej. Co było gdybym miał szansę ją spotkać powiedzmy 10 lat temu, rozumiesz to? bo ja siebie nie rozumiem, to podpada pod obłęd. Dlatego jest to dla mnie takim problemem.

vlad1431
Użyszkodnik

#8 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 10 paź 2018, 22:04

Od zwykłego zjadacza chleba, różnisz się tylko tym, że nad tym się zastanawiasz, dlatego cierpisz. Podejrzewam że 99 na 100 facetów, bierze się od razu do roboty. Jakby nie tacy, nie byłoby zdrad, rozwodów, złamanych serc. Może wtedy życie byłoby bardziej nudne...
Czy to jest dobre to co robisz? Ciężko ocenić... Raczej dla Ciebie nie.
Dlatego uważam że cierpisz jak Werter.

MaxPayne
Nowicjusz

#9 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: MaxPayne » 12 paź 2018, 18:36

Myślicie, że jeżeli dał bym jej do zrozumienia co czuje, to by mi to pomogło?

vlad1431
Użyszkodnik

#10 Dlaczego się zakochałem?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 13 paź 2018, 0:27

Napewno nie! Nigdy w życiu się nie decyduj na coś takiego. Czuł byś się wiele gorzej. Nie mówiąc już o relacji.

Nie będę Ci opisywał dlaczego, bo za dużo pisania. To możesz wyjawić w stricte określonej relacji, nie bierz nawet jakichkolwiek sygnałów, które wydawały by się, żeby się skłonić ku temu.