Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Ona chce friends with benefits, a ja związku

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
adam93
Nowicjusz

#1 Ona chce friends with benefits, a ja związku

Nieprzeczytany postautor: adam93 » 25 maja 2018, 13:07

Cześć,

mam miłosny problem, z którym chciałbym się z Wami podzielić i wysłuchać opinii.

Poznałem na organizowanej przeze mnie domówce koleżankę, od razu fajnie sie rozmawiało, całuski i przytulanka. Praktycznie spędziłem z nią 3 dni pod rząd. Tydzień później spotkaliśmy się u mnie i uprawialiśmy seks. Wszystko fajnie, tylko że ona cały czas mówiła, ze ona nie nadaje się do związków i nie wierzy w miłość i że robimy to friends with benefits.
Problem polega na tym, że bardzo ją polubiłem. I ona chyba mnie też - piszemy z sobą, spotykamy się po prostu żeby spędzić czas, poprzytulać. Świetnie się dogadujemy i wydaje mi że pasujemy do siebie. Widać, że podtrzymuję rozmowę, sama pisze, pyta, co u mnie.

W jaki sposób mogę rozwinąć tą znajomość? Nie ukrywam, że BARDZO mi zależy.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#2 Ona chce friends with benefits, a ja związku

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 25 maja 2018, 21:57

Może Cię to zdziwi,ale najlepiej nie robić nic.
Ona może tak mówić, żeby zaprezentować się jako "nowoczesna, wyzwolona kobieta" , albo nie jest gotowa na związek i musisz poczekać aż to jej zacznie zależeć na związku.
Swoją drogą ciekawe ilu takich friends with benefits miała. ;)

Btw, jeżeli chce się szybko pozbyć orbitera to najlepiej powiedzieć, że chce się związku, już, teraz! i nagle chłop przepada :D

Nie spiesz się, nie wyciągaj pochopnych wniosków, to początek znajomości. Zachowaj dystans i obserwuj. Początki zawsze są kolorowe , człowieka poznasz po tym, jak radzi sobie w kryzysowych sytuacjach, gdy wszystko się sypie.
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Ona chce friends with benefits, a ja związku

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 26 maja 2018, 1:06

Zależy Ci, bo pewnie żadna tak szybko przed Tobą nóg nie rozłożyła. Oksytocyna to niestety miecz obusieczny i seks również nas przywiązuje do drugiej osoby. Mój znajomy dawno temu był w takiej relacji, ale był młody i głupi, więc zaproponował jej związek i urwała nagle kontakt. Korzystaj zatem póki możesz, a deklaracjami nie zawracaj Sobie głowy, bo po ponad tygodniu znajomości chuja ją znasz.
Poza tym nie patrz na słowa, tylko czyny... amatorze. <Boss>
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#4 Ona chce friends with benefits, a ja związku

Nieprzeczytany postautor: salata » 28 maja 2018, 20:42

Albo się bawisz albo idziesz precz. Kobieta jak widać ma cechy dominujące faceta, a ty te kobiece. Weź się w garść i pokaż jej ze masz jaja. Rżniesz ja w gumie, bo spore ryzyko sobą reprezentuje. Chcesz ją zatrzymać na dłużej to nie możesz być na każde zawołanie. Ty dyktuje z warunki jak i kiedy. Wtedy jej się światełko zapali albo dostanie lekkiego spięcia w głowie.
Czy chcesz być z taką laską to twoja decyzja, ale jak Angel napisała to nie jesteś jej pierwszy i jedynym FF. Weź to pod uwagę.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata