Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Plenerowy ślub i wesele

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
pens
Zbanowany

#1 Plenerowy ślub i wesele

Nieprzeczytany postautor: pens » 05 wrz 2018, 8:05

Bardzo podobają mi się tego rodzaju uroczystości pod chmurką. Kiedyś nawet na takiej byłem. Tylko problemem będzie zapewne pogoda, bo trudno ją przewidzieć na dłużej niż 2 dni. Co powiecie o takiej ceremonii? Podobno nawet wezwanie księdza czy urzędnika ze stanu cywilnego nie stanowi większego problemu...

bezkorol
Zbanowany

#2 Plenerowy ślub i wesele

Nieprzeczytany postautor: bezkorol » 06 wrz 2018, 12:16

Nie wiem jak z kościelnym, ale od jakiegoś czasu można wezwać urzędnika z USC, aby udzielił ślubu w wyznaczonym przez parę ślubną miejscu.
Jest to jakaś dodatkowa opłata, ale rzeczywiście jest taka możliwość, która pojawiła się od jakiegoś czasu.
Można na ten temat doczytać, bo jest sporo wątków i wpisów poświęconych temu zagadnieniu.