Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Pomoc bo nie wiem co mam zrobić

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
E99
Nowicjusz

#1 Pomoc bo nie wiem co mam zrobić

Nieprzeczytany postautor: E99 » 22 sie 2018, 9:22

Potrzebuje pomocy, co wy na ten temat powiecie tyko szczerze.
Macie dziewczynę która częściej się spotyka z innymi chlopakami nie ważne z jakimi, i robi z nimi tezvzeczy które powinna robić zwami nie chodzi o sex lecz o zakupy, dobieranie ubran, jedzenie wspólnych obiadkow.
Powiecie jej co czujecie i o co wam się nie podoba a ona dalej to robi przy tym się świetnie bawiąc.
W takim przypadku można to uznać nawet za pewnego rodzaju zdrade.
Tak czy nie krótka odpowiedz ??..

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Pomoc bo nie wiem co mam zrobić

Nieprzeczytany postautor: salata » 25 sie 2018, 0:30

Dorosnąć i dojrzeć trzeba do związku. Zakupy i obiady z kolegami mogą nic nie znaczyć jak często to się nie dzieje. Jak często, to masz dwie jasne opcje. Żadna przyjemna.

Znajdź koleżankę i z nimi rób co ona z kolegami i obserwuj jej reakcje. Nie spinaj się tak i nie okazuj zazdrości. Zdradzony przez zakupy? Litości.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

vlad1431
Użyszkodnik

#3 Pomoc bo nie wiem co mam zrobić

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 25 sie 2018, 13:08

Chcesz zrobić jakiś quiz?
Nikt Ci nie da odpowiedzi tak czy nie.

Twoja laska jest zwykłą atencjuszką, lubi pewnie być adorowana przez całą rzesze kolesi. Tyle Cię mogę pocieszyć, że to dziś standart.
A czy uznasz to za zdradę, to już pozostanie w Twojej ocenie.

Albo to zaakceptujesz, albo zmień dziewczyne. Bo na zmianę z jej strony raczej nie licz.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka