Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Pytanie kobiety do mężczyzn

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
Kobieta
Nowicjusz

#1 Pytanie kobiety do mężczyzn

Nieprzeczytany postautor: Kobieta » 11 wrz 2018, 17:13

Moi drodzy, powiedzcie mi taką rzecz.
Co może mieć na myśli mężczyzna mówiący "ja nie tęsknię za tobą", a zaraz potem "to, że nie tęsknię nie znaczy, że o tobie nie myślę, o tym co dalej, czemu, po co"?
Didam, że mężczyzna nie jest w związku z kobietą, ale się z nią spotyka, sypiaja ze sobą.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Pytanie kobiety do mężczyzn

Nieprzeczytany postautor: salata » 11 wrz 2018, 19:38

To znaczy, że traktuje to lajtowo. Tak jak pozwala mu kobieta. Typowy jasny dla faceta układ FwB. Kobieta jak zwykle chce więcej, nie określając wcześniej swoich oczekiwań. Żadnej reakcji emocjonalnej taka kobieta nie ma prawa oczekiwać, bo ramy spotkań zostały jasno określone.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata