Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Dla przypomnienia

Dysputy polityczne.
Awatar użytkownika
Simple
Pieniacz
Posty: 101
Rejestracja: 28 sie 2016, 16:59
Płeć: Nie określono

#1 Dla przypomnienia

Nieprzeczytany postautor: Simple » 10 sty 2019, 10:59

facebook mi przypomniał :)
"Ja bardzo dużo czytam, odświeżam umysł i k*rwa będę jak brzytwa" :)
polecam cały tekst, bezy najlepsze :)
https://www.facebook.com/RacjonalistaPL ... 9873794366

Awatar użytkownika
salata
Arogant
Posty: 243
Rejestracja: 01 wrz 2016, 13:54
Płeć: Mężczyzna

#2 Dla przypomnienia

Nieprzeczytany postautor: salata » 10 sty 2019, 11:29

Nie wszyscy mają FB.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
Simple
Pieniacz
Posty: 101
Rejestracja: 28 sie 2016, 16:59
Płeć: Nie określono

#3 Dla przypomnienia

Nieprzeczytany postautor: Simple » 11 sty 2019, 2:52

Mijają cztery lata od śmierci Józefa Oleksego, którego podsłuchana rozmowa z Gudzowatym z 2006 odmalowała polską politykę:

"Moja sitwa i owszem, miała w dupie Polskę. Ja nigdy nie miałem. Żadnemu nie wierzę z lewicy. Wszyscy są upaprani w różne kombinacje i interesy."

"Przekręty szły, tak (…) W całej Europie nie ma drugiego kraju, który by tak lekkomyślnie sprzedał banki. (…) GANGI KOSMOPOLITYCZNE ROZKRADŁY POLSKĘ. (…) Ja zajmowałem się tym, co do mnie należało. Natomiast w otoczeniu moim bez przerwy tylko gry, sitwy i układy, i pokłony. Dlatego ci powiem, że jak patrzę na tę (bankową) komisję śledczą. To tak frontalny atak na nią nie jest przypadkowy"

O Kwaśniewskich: "Tych zegarków miał od cholery i nosił je k*rwa nie wiadomo po co. (…) Wszyscy się dziwią, że chodzą tam wycieczki i oglądają to jego mieszkanie. To jest 400 metrów kwadratowych. (…) I jaka chodzi wersja? Że dostał w prezencie od Krauzego. (…) Kupili przecież w Kazimierzu całe wzgórze od Jaśka Wołka. (...) Gdyby ktoś się zawziął, to apartament u Krauzego to jest minimum 4,5 mln zł. Przecież to jest 400 m, tam chodzi po 11 tys. metr, to policz sobie, ile to kosztuje, ten 400-metrowy apartament. Dom w Kazimierzu – nie umiem tego wycenić, ale na pewno jest to droga sprawa. Jazgarzew 6 ha działki z asfaltową drogą zrobioną do samego domu przez pola. I to nie jest wszystko. Ma tego majątku trochę. Jak zderzysz jego wynagrodzenia prezydenckie, a nawet Joli dochody, no to co z tego, że ona ma 100 tys. za ten program w telewizji (…) I robi takie pierdoły. Raz oglądaliśmy to z Majką i więcej nie oglądam. Siedzi wyfiokowana Jola i gada. Przez 15 minut czy więcej uczy obywateli, jak jeść bezę. Że bezy nie można kroić nożem i widelcem, bo może trysnąć. Że trzeba zdjąć kapelusik od bezy. I to jest k*rwa program pierwszej damy! By się wstydziła takie programy prowadzić. Teraz on (Kwaśniewski) ma dołączyć jeszcze na kolejne 10 tys., ale nie uzbiera, żeby nie wiem jak się naharował, to nie uzbiera tyle, ile potrzebuje na wylegitymizowanie tego. (…) Oluś zawsze był krętaczem, i to małym krętaczem. Za co się brał, zawsze spierdolił. I to zjednoczenie lewicy też spierdolił."

Na pytanie Gudzowatego, dlaczego w polityce są ciągle ci sami politycy: "Od Okrągłego Stołu. Teraz PiS dopiero wprowadza trochę nowych. To mi się podobało u Kaczora. Tego nie mówię ze specjalnym komplementem, ale była kamera w jego samolocie, do Brukseli chyba leciał, i była w samolocie sama młodzież. Oni to mają. To jest ich przewaga... W PiS jest bardzo dużo młodych i niegłupich."

Zdaniem szefa ochrony Gudzowatego za kulisami taśm stoją gazowe targi między Gudzowatym a politykami poprzednich rządów, które nazwał „organizacją przestępczą” i stwierdził, że reprezentuje ona agenturalne i gazowe interesy Rosji w Polsce. Grupa miała naciskać na biznesmena, by sprzedał Rosji swoje udziały w gazociągu jamalskim.

Gudzowaty zmarł w 2013. Miesiąc przed śmiercią pozostawił wymowny testament: https://www.racjonalista.pl/kk.php/s,9111


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość