Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Cross Fit a budowa idealnej sylwetki

Treningi, suplementacja, dieta, problemy z ćwiczeniami, porady dla początkujących i inne.
Awatar użytkownika
podpoznaniak
Nowicjusz

#1 Cross Fit a budowa idealnej sylwetki

Nieprzeczytany postautor: podpoznaniak » 11 sty 2017, 16:14

Siema, od niedawna wróciłem do treningów, kiedy kiedyś ćwiczyłem cross fit nie był tak popularny jak teraz, ćwiczyło się w domu lub na siłce z kumplami. Wygibasy na stojąco to raczej był kobiece metody na zrzucanie kilogramów, byłem dość sceptyczny nie ukrywam, no bo jak podskoki i pompki wyręczą stare dobre sztangi :P ostatnio dziewczyna podrzuciła mi ten artykuł i mówi żebym spróbował chociaż. http://www.biomedical.pl/aktywnosc-fizyczna/trening-crossfit-6509.html nie wygląda to może jakoś bardzo tragicznie, ale myślicie że zastąpi zwykłe pakowanie, czy może raczej powinno służyć jako urozmaicenie? Ciekawi mnie co myślicie, może ktoś próbował?
"jak chcesz dojść na szczyt, to nie dziw się że będzie pod górkę"

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 Cross Fit a budowa idealnej sylwetki

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 11 sty 2017, 19:42

Pakowania nie zastąpi, zbudujesz wytrzymałość, siłę owszem, ale zapomnij o budowaniu masy w ten sposób. Trening siłowy i crossfit mają ciut inne zamierzenia, ten pierwszy jest przede wszystkim wykonywany z dużo większym obciążeniem i nastawiony na "kreowanie" sylwetki, a drugi na wydolność organizmu, gdzie skutkiem ubocznym jest lepsza sylwetka.

Więcej znajdziesz tutaj
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
Borys
Arogant

#3 Cross Fit a budowa idealnej sylwetki

Nieprzeczytany postautor: Borys » 11 sty 2017, 21:06

podpoznaniak pisze:Źródło posta myślicie że zastąpi zwykłe pakowanie, czy...

Nie :)

Obrazek

A poza tym to witaj, w końcu jakaś nowa w dodatku rozmowna twarz B-) <bonjour>

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#5 Cross Fit a budowa idealnej sylwetki

Nieprzeczytany postautor: salata » 18 sty 2017, 20:39

Tu bym nie był taki szybki w o sądach. Widziałem crossfitowców o naprawdę atletyczny budowie. Wbrew pozorom crossfit to także ćwiczenia zespolone jak rwanie sztangi lub tzw barbell complex. Dodając do tego argument społeczności i wykwalifikowany personel prowadzący crossfit to także recepcja na sukces. Oczywiście nie ma szans z treningiem typowo kulturystycznym, ale raczej zawodowcy widzą czego chcą i idą w inną stronę. Sam od czasu do czasu używam kettlebellów.

Póki crossfitowiec nie blokuje racka przez podciąganie nie mam nic do niego.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata