Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Najlepszy dezodorant/antyperspirant

Dyskusje o urodzie i modzie.
Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#1 Najlepszy dezodorant/antyperspirant

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 22 wrz 2018, 13:53

Zakładam ten temat abyśmy mogli sobie nawzajem polecać najlepsze dezodoranty/antyperspiranty.
Co to znaczy, że dezodorant/antyperspirant jest dobry ? Długo utrzymuje zapach, nie podrażnia skóry, ma przyjemny zapach, zapach nie działa dusząco na drogi oddechowe przy większej ilości.
Zacznę od siebie.

Antyperspiranty:

1. Jeden z lepszych antyperspirantów jakie stosowałem, to Gillette Cool Wave (w sprayu) - w tym czasie kiedy go używałem zapach był przyjemny i utrzymywał się bardzo długo.
Było to chyba ze 4 lata temu.
Przykładowo jak w poniedziałek wziąłem prysznic w południe i jakiś czas po wyschnięciu skóry użyłem tego antyperspirantu, a następnie tego dnia w poniedziałek wykonałem trening siłowy, za to prysznic brałem dopiero w południe we wtorek, to we wtorek czyli dzień po tym jak użyłem antyperspirantu był on jeszcze wyczuwalny pod pachą.
Wtedy był wyjątek, że nie wziąłem prysznica po treningu, bo chciałem sprawdzić, czy następnego dnia będzie jeszcze czuć antyperspirant Gillette pod pachami i okazało się, że tak.
Zazwyczaj jednak biorę prysznic po treningu.

2. Old Spice Timber - jak pisze na opakowaniu jest to antyperspirant o zapachu drzewno-miętowym.
Ma bardzo przyjemny zapach, ale utrzymuje się on na skórze krócej niż ten od Gillette wymieniony wyżej.
Ma tak przyjemny zapach, że teraz używam już drugiego opakowania i w dodatku jest to drugie opakowanie pod rząd o tym samym zapachu.

3. Nivea For Men Invisible Black White - zapach dość przyjemny, o ile dobrze pamiętam utrzymywał się na skórze dość dobrze, ale miał działający nieco dusząco na drogi oddechowe zapach, przynajmniej jak się go użyło trochę więcej.

Dezodoranty:

1. Adidas Team Force

Przyjemny zapach, dość długo utrzymuje się na skórze jak na dezodorant.

2. Adidas Dynamic Pulse

3. Adidas Victory League

4. Old Spice Champion (spray) - przyjemny zapach i dość długo utrzymuje się na skórze aczkolwiek nieco krócej niż dezodorant Adidas.

5. Old Spice Whitewater (spray) - dość przyjemny zapach, tzn. w sztyfcie zapach Whitewater jest przyjemniejszy niż w sprayu, co do trwałości, to podobnie jak Old Spice Champion.

5. Old Spice Wolfthorn (sztyft) - zapach przyjemny ale hmm...przypominający nieco smak żelek owocowych/galaretek owocowych, etc - więc ten zapach polecam ale raczej tylko dla nastolatków, no chyba, że ktoś jest dużym chłopcem.

6. Old Spice Bearglove (sztyft) - zapach przyjemny ale tak jak Old Spice Wolfthorn raczej tylko dla nastolatków lub dużych chłopców.