Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Koncerty, na które chcesz pójść

Jakiego zespołu słuchasz? Chcesz porozmawiać o muzyce? Czego ci brakuje w dzisiejszych utworach? Napisz tutaj!
Awatar użytkownika
Tęczówka
Bywalec

#1 Koncerty, na które chcesz pójść

Nieprzeczytany postautor: Tęczówka » 13 paź 2016, 0:48

No właśnie... Na czyje koncerty chcecie w swoim życiu jeszcze pójść? Na jakich już byliście? :D

Ja byłam dwa razy na koncercie Slasha z Mylesem Kennedym i The Conspirators - na kolejne również zamierzam iść. :DD Byłam raz na Orange Warsaw Festival (zawalona scena, obsuwy i odwołane występy - ale Pixies, Queens Of The Stone Age i Kings Of Leon dali wtedy radę), ale organizacyjnie kompletnie mi się to nie podobało.
Chętnie bym poszła na chociaż jeden koncert po reunionie Gn'R - co prawda to nie to samo, co kiedyś, ale chciałabym zobaczyć ich razem na żywo. Chcę także pójść chociaż raz na koncert Alter Bridge, Pearl Jamu, Aerosmith, może kiedyś także na Sixx:A.M. Na stare Three Days Grace niestety nie ma nadziei. :( I pewnie na wiele innych, które teraz uciekły mi z głowy.

nefere222
Nowicjusz

#2 Koncerty, na które chcesz pójść

Nieprzeczytany postautor: nefere222 » 30 sty 2017, 9:04

Byłam na The Scorpions (wspaniałe show), Orange Warsaw Festival i 30 seconds to Mars. Marzę o tym, żeby pójść na koncert Rammstein. Był jakiś czas temu w Atlas Arenie, niestety byłam wtedy za granicą i cieżko chorowałam. Może kiedyś...;)

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Koncerty, na które chcesz pójść

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 31 sty 2017, 18:39

U mnie na pewno Metallica, Guns n' Roses, może również Alter Bridge i na kilka innych, do których się zbytnio nie przywiązuje, aczkolwiek miło było by zobaczyć ich na żywo.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

TomaszW15
Nowicjusz

#4 Koncerty, na które chcesz pójść

Nieprzeczytany postautor: TomaszW15 » 20 lut 2017, 9:06

Lucky Chops - chciałbym ich zoabaczyć na żywo

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#5 Koncerty, na które chcesz pójść

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 20 lut 2017, 19:05

Link in Park, The Killers, Florence&Machine, The naked&famous, Kings of leon, Sum 41, Roxette :)
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"