Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Zamieszanie w Opolu...

Jakiego zespołu słuchasz? Chcesz porozmawiać o muzyce? Czego ci brakuje w dzisiejszych utworach? Napisz tutaj!
Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł
Posty: 324
Rejestracja: 07 wrz 2016, 23:45
Płeć: Mężczyzna

#1 Zamieszanie w Opolu...

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 22 maja 2017, 21:25

Tak obserwuję Internet i od kilku dni i widzę,że z tym Opolem to jest nie małe zamieszanie.Najpierw poszło o Kayah a teraz artyści w ramach solidarności rezygnują...


O Kayah znalazłem to:

http://wmeritum.pl/internet-zapomina-ka ... deo/184864


Racja Internet nie zapomina-w dziwnych czasach żyjemy...Ale czy to takie ważne jak kto zaczynał karierę?
Osobiście uważam,że My jako społeczeństwo nigdy się nie dogadamy jak tak sobie będziemy wytykać przeszłość.

A co Wy o tym myślicie i tak w ogóle o co tam poszło z tym Opolem?
Nawet debiutujący artyści rezygnują...o co tu Kaman?

I czy chodzi też o podział na 2 sorty,niektórych za poparcie "Czarnego Protestu"?

Awatar użytkownika
Borys
Arogant
Posty: 213
Rejestracja: 26 sie 2016, 15:30
Płeć: Mężczyzna

#2 Zamieszanie w Opolu...

Nieprzeczytany postautor: Borys » 23 maja 2017, 23:22

Mi się wydaje, że byli przekupieni niezłą kasą w ramach rekompensaty za niewystępowanie w Opolu.

Podstawowe pytanie - kto wydał regulacje, by łupić 50% zarobku artystów ?

Ja ani razu nie głosowałem na PiS, ale popieram ich działania np. w odebraniu samowolki i autonomii komornikom, sędziom, prokuratorów, ludziom, którzy tworzą państwo w państwie. Kto ma w rodzinie kogoś z tych profesji pewnie wie o czym jest mowa.
Wreszcie chcą uciąć łeb hydrze, która drenuje karuzelami podatkowymi pieniądze z systemu.

Nienawiść do PiS jest wg mnie przesadzona, efekt działania socjotechniki mediów, na które podatne jest 3/4 (ne oszukujmy się dość prostego) społeczeństwa.

Wracając do wątku - zamieszanie w Opolu to raczej manifest wobec Kurskiego, któremu zarzuca się butę, zarozumiałość itp. oraz wobec TV publicznej, która notuje spadki i chce deficyt budżetowy załatać naszymi publicznymi pieniędzmi.
Ja się artystom nie dziwię, są dymani zarówno przez jednych jak i drugich - Patriokrację pookrągłostołową.

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł
Posty: 324
Rejestracja: 07 wrz 2016, 23:45
Płeć: Mężczyzna

#3 Zamieszanie w Opolu...

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 24 maja 2017, 10:30

Nareszcie ktoś coś pisze.Już myślałem,że tak sam na tym forum zostałem.


Borys pisze:Źródło posta ale popieram ich działania np. w odebraniu samowolki i autonomii komornikom, sędziom, prokuratorów, ludziom, którzy tworzą państwo w państwie. Kto ma w rodzinie kogoś z tych profesji pewnie wie o czym jest mowa.
Wreszcie chcą uciąć łeb hydrze, która drenuje karuzelami podatkowymi pieniądze z systemu.


Jak dla mnie ich pomysły są dobre i nawet popieram takie działanie.W pewnym sensie jest to partia zbierzna z moimi poglądami.Mam koleżkę,który jak tylko może strasznie po nich jedzie.W końcu ludzie zaczęli go już upominać na społecznościówkach,z czego wyszła dość ciekawa dyskusja.Co ciekawe nic nie pisał,kiedy to Platforma(muszę użyć tego słowa) Eurocwelska podwyższała podatek lub wiek emerytalny.A teraz tak zażarcie "walczy" z Pisem wierszykami itp. Przypadek KOD-u.Ciężki przypadek.Czasem łaziliśmy razem po lasach.Ogólnie fajny gość.Tylko "zakodowany".I padło wtedy pytanie "na kogo głosowałeś?".

Najlepiej powiedzieć,że nie chodzę.Bo tak było.Nie chcę się mi mieszać głupią wojnę "polsko-polską",którą żyje większa część społeczeństwa.

I na takim spotkaniu umówiłem się z Nim,że pomimo zupełnie innych światopoglądów nie będzie to temat,który Nas podzieli.Tak jak np. wiara.

Do pewnego momentu nawet spoko było.Czasem do Niego dzwonię.Jakoś nigdy nie znajduje czasu.Jak na moje oko to raczej chodzi o ten Pis.
Szkoda,że czasem ludzie nie potrafią się wzbić "ponad" kwestie światopoglądowe.

A fajny z Niego kompan do takich wypraw.Poszedłbym sam.Ale nie znam tak dobrze tego terenu jak On.A jak zabrałem koleżkę to 4 godziny drogi szukałem. :P :P :P

To tak na marginesie.

Borys pisze:Źródło posta Nienawiść do PiS jest wg mnie przesadzona, efekt działania socjotechniki mediów, na które podatne jest 3/4 (ne oszukujmy się dość prostego) społeczeństwa.Czasem zadziwia w jak prosty sposób można kierować naszym społeczeństwem.O tym można by złożyć kolejny temat. Przyłączysz się?

Na MH był taki temat o matrixie i manipulacji społeczeństwem.


Borys pisze:Źródło posta Podstawowe pytanie - kto wydał regulacje, by łupić 50% zarobku artystów ?


To Oni tyle podatku płacą? Za koncerty też??? :O :O :O To ja im kawę za free zrobię.Tu nie można być bogatym.
A ludzie ich jeszcze wyzywają w internecie,że dobrze mają...z zazdrości. Myślałem,że jak my jakieś 23% W podatkach nie siedzę.

Borys pisze:Źródło posta Ja się artystom nie dziwię, są dymani zarówno przez jednych jak i drugich - Patriokrację pookrągłostołową.Po tym co napisałeś,to też się przejąłem ich losem... Ale ich okradają.

Awatar użytkownika
Borys
Arogant
Posty: 213
Rejestracja: 26 sie 2016, 15:30
Płeć: Mężczyzna

#4 Zamieszanie w Opolu...

Nieprzeczytany postautor: Borys » 24 maja 2017, 17:36

Adventures pisze:Źródło posta W pewnym sensie jest to partia zbierzna z moimi poglądami.

Ty moherowy fanatyku różańcowy ! :P

Adventures pisze:Źródło posta Mam koleżkę,który jak tylko może strasznie po nich jedzie.W końcu ludzie zaczęli go już upominać na społecznościówkach,z czego wyszła dość ciekawa dyskusja.

Społeczeństwo powoli uświadamia sobie jaka klika nami rządziła i jakie są jej pozostałości, od czołowego patrona przekrętu - Bolka.
PiS jest wg mnie (jako krytykowana przeze mnie patriokracja) najmniejszym złem. Ważna jest krytyka, ale ta rozwydrzona i bezrefleksyjna świadczy o wrodzonym kretynizmie :)

Adventures pisze:Źródło posta A teraz tak zażarcie "walczy" z Pisem wierszykami itp. Przypadek KOD-u.Ciężki przypadek.Czasem łaziliśmy razem po lasach.Ogólnie fajny gość.Tylko "zakodowany".I padło wtedy pytanie "na kogo głosowałeś?"


Najważniejsze jest by uszanować czyjeś poglądy i nie przerzucać tego na relację z danym człowiekiem.
Każdy z nas wychował się w innych realiach, innym położeniu geograficznym i wreszcie inaczej dana partia odbiła się na sytuacji danego gospodarstwa domowego, pośrednio (obciążeniami fiskalnym) albo bezpośrednio (jakiś Misiewicz zajął miejsce zwolnionego).
Niektórzy nie interesują się sceną polityczną, przede wszystkim historią i nie potrafią odciąć się od socjotechniki... która wypaczyła umysły (wspomnianych niezbyt inteligentnych) Polaków. kto był Bolkiem wiadomo było na początku lat 90ych, tylko jakoś ludzie tego słuchać nie chcieli nawet...

Adventures pisze:Źródło posta I na takim spotkaniu umówiłem się z Nim,że pomimo zupełnie innych światopoglądów nie będzie to temat,który Nas podzieli.Tak jak np. wiara.

Oczywiscie zadałeś zasadnicze pytanie, czemu jest antyPis ?
Sławek już tu niegdyś wkleił fajny link - w skrócie: polityka to emocje, nawet gdy argumentami rozwalisz KODowca, to tak nie zmieni to jego podejścia do danej partii, chyba ze sama sobie strzeli w kolano... To jak kłótnia z kobietą, że gdy wiesz że masz rację, udowodnisz, to zaraz wyleci Ci z przykrością z przeszłości i jesteś skołowany xD

Adventures pisze:Źródło posta A fajny z Niego kompan do takich wypraw.Poszedłbym sam.Ale nie znam tak dobrze tego terenu jak On.A jak zabrałem koleżkę to 4 godziny drogi szukałem. :P :P :P


Prościej zabrać GPS :) albo włączyć opcję lokalizacji w Google Maps.

Adventures pisze:Źródło posta Czasem zadziwia w jak prosty sposób można kierować naszym społeczeństwem.O tym można by złożyć kolejny temat. Przyłączysz się?
Na MH był taki temat o matrixie i manipulacji społeczeństwem.

Temat dla 2-3 osób ? Nie szkoda Ci czasu na równie ważne :P jak nie ważniejsze rzeczy ?

Adventures pisze:Źródło posta To Oni tyle podatku płacą? Za koncerty też??? :O :O :O To ja im kawę za free zrobię.Tu nie można być bogatym.
A ludzie ich jeszcze wyzywają w internecie,że dobrze mają...z zazdrości. Myślałem,że jak my jakieś 23% W podatkach nie siedzę.


W % podatku płacą podobnie jak zwykły Jan Kowalski (PIT+VAT+AKCYZA), ale na koncie mają więcej, to raczej nieetatowa praca.
Taki koncercik to kilka-kilkanaście tysięcy złotych. Najlepsi wyciągają kilkadziesiąt :) wiec taka Maryla Rodowicz moze sobie pozwolić na olanie Opola.

Adventures pisze:Źródło posta Po tym co napisałeś,to też się przejąłem ich losem... Ale ich okradają.

Platforma im zgotowała ten los, a szczekają na PiS, to jest absurdalne.

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł
Posty: 324
Rejestracja: 07 wrz 2016, 23:45
Płeć: Mężczyzna

#5 Zamieszanie w Opolu...

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 24 maja 2017, 22:04

Borys pisze:Źródło posta Ty moherowy fanatyku różańcowy !O to też mnie pytał.Nie gadaj.Kiedyś handlowaliśmy z koleżką ubraniami.Kolega pewny siebie powiedział:

-jeśli ktokolwiek zapyta o ten beret to wygrałeś zakład...

20 min. później "Panie po ile ten beret?" "O Kur***" I to przerażenie w jego oczach..Ale mina bezcenna. :P

Inny kolega-"Ty byś zużytą podpaskę sprzedał i jeszcze by Ci podziękowali." Niby poziom Hard,ale po zastanowieniu dochodzę do wniosku,że w odpowiednim miejscu i o odpowiednim czasie...nie ważne jak zużyta,ważne że zużyta i jeszcze by się o nią kłócili :P


Borys pisze:Źródło posta Społeczeństwo powoli uświadamia sobie jaka klika nami rządziła i jakie są jej pozostałości, od czołowego patrona przekrętu - Bolka.
PiS jest wg mnie (jako krytykowana przeze mnie patriokracja) najmniejszym złem. Ważna jest krytyka, ale ta rozwydrzona i bezrefleksyjna świadczy o wrodzonym kretynizmie


Nic dodać nic ująć.Choć uważam,że nie żyjemy do końca w wolnym kraju i wszyscy jesteśmy dobrze dymani przez rząd,nie ważne kto rządzi.
Więc czasem w czasach wyborów,warto wybrać się na piwo.


Ekhm...temat się upolitycznił ;)

Borys pisze:Źródło posta Oczywiscie zadałeś zasadnicze pytanie, czemu jest antyPis ?
Sławek już tu niegdyś wkleił fajny link - w skrócie: polityka to emocje, nawet gdy argumentami rozwalisz KODowca, to tak nie zmieni to jego podejścia do danej partii, chyba ze sama sobie strzeli w kolano... To jak kłótnia z kobietą, że gdy wiesz że masz rację, udowodnisz, to zaraz wyleci Ci z przykrością z przeszłości i jesteś skołowany xD


Nie nie zadałem,ja naprawdę chciałem pochodzić po lesie tylko.

Generalnie można podzielić ludzi na 2 rodzaje:
1.Myślących samodzielnie-jak ludzie na takich forach internetowych...
2.Ludzi,którzy uważają,że państwo wszystko za nich zrobi.To przypomina trochę wiarę.."państwo mnie obroni,państwo mi pomoże"

Owszem-u Nas państwo(aparat rządowy) z chęcią i błyskiem w oku Cię wydyma ;)


A jeśli chodzi o kod i wałki jakie tam porobili z pieniędzmi.O tym cichutko....http://bi.gazeta.pl/im/15/79/b9/z12155157O.jpg

Borys pisze:Źródło posta Prościej zabrać GPS albo włączyć opcję lokalizacji w Google Maps.


Uwierz mi tam nie działa nawet radio samochodowe ;) A Gość konkretny "widzi"wszystkie opuszczone ścieżki,wie gdzie przebiega jaka droga,gdzie granice województw bez mapy.Poza tym zna rośliny leśne i to co można z nich przyrządzić.Prowadzi bloga. Szanuję jego wiedzę mimo że jest Kodziarzem.

Borys pisze:Źródło posta Temat dla 2-3 osób ? Nie szkoda Ci czasu na równie ważne jak nie ważniejsze rzeczy ?A może bym poczytał...Jeśli mamy w 2-3 pisać to tak trochę słabo.Są ważniejsze rzeczy.A wrzuciłbyś odnośnik do tego tematu,o ile go nie skasowali?

Borys pisze:Źródło posta W % podatku płacą podobnie jak zwykły Jan Kowalski (PIT+VAT+AKCYZA), ale na koncie mają więcej, to raczej nieetatowa praca.
Taki koncercik to kilka-kilkanaście tysięcy złotych. Najlepsi wyciągają kilkadziesiąt wiec taka Maryla Rodowicz moze sobie pozwolić na olanie Opola.Ten przepis dotyczy tylko Opola czy wszystkich koncertów,że im 50 % zabierają?

w sumie teraz wiem o czym mówił Norbi w kwestii samochodów...https://www.youtube.com/watch?v=PKbIUDwCTWM
Borys pisze:Źródło posta Platforma im zgotowała ten los, a szczekają na PiS, to jest absurdalne.


Platforma lubi damać..ale mają to we krwii. Tak jak wprowadzili jazdę na światłach przez całą dobę.I środowisko chronić każą.
O tej kwestii też z nim rozmawiałem.Po namyśle: "tak trzeba" Podobne odpowiedzi padły co do wieku emerytalnego i podwyższenia podatków.

Zadziwia mnie myślenie takich ludzi...


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości