Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Wasze konfiguracje sprzętów

Pochwal się!

Polecane komputery, laptopy, konfiguracje, podzespoły, podkręcanie, internet i inne.
Awatar użytkownika
Leorth
Administrator

#1 Wasze konfiguracje sprzętów

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 25 sty 2017, 23:02

Tutaj wrzucamy konfiguracje naszego sprzętu, czyli model, jakie podzespoły itp
Zobaczmy, co kto ma. ;)

Laptop Lenovo Y580:
Grafika zintegrowana: Intel HD 4000
Grafika dedykowana: GF GTX 660M; 2GB pamięci GDDR5
Dysk HDD 700gb oraz dysk SSD 120gb (Niby 128...)
Ram: 8GB DDR3
15,6 cali; Matryca błyszcząca.

Wasza kolej!
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
CriticalThinker
Pieniacz

#2 Wasze konfiguracje sprzętów

Nieprzeczytany postautor: CriticalThinker » 08 lut 2017, 22:03

Ja nie mam własnego kompa po tym jak mi się zasłużony ASUS k50ab posypał. W domu mam I5-4590 8GB SSD128GB w obudowanie fractal design R4, ale bez grafy, bo na razie nie była mi potrzebna, jadę na integrze. Monitor też już wiekowy 23 cale.

W tym roku planuje nowego kompa z nowym osprzętem. Lecz na nic nie mogę się zdecydować jak na razie, a ceny ciągle rosną... Użytkowo pewnie wystarczyłby mi średniak jakiś z linuxem. Lecz jak już PCta kupować to coś mocniejszego mi się myśli tak by na lata starczył i pograć się dało w jakiegoś RPGa.

Awatar użytkownika
Borys
Arogant

#3 Wasze konfiguracje sprzętów

Nieprzeczytany postautor: Borys » 10 lut 2017, 22:07

Kupuję kompa co 10 lat, kolejny 3 mam zaplanowany na 2018r... konfiguracji można się domyśleć, że dziadek, no ale dzięki okrojonemu Win XP bez aktualizacji i dobrym firewallu śmiga jak te wasze wypasione sprzęty po 1-2 latach :P

Tylko kondensatory z chińskich na japońskie low ESR w zasilaczu zmieniłem <luzik>

Będzie to na pewno laptok firmy Dell.

Wróć do „Internet/Komputer”