Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
mocher2501
Nowicjusz

#1 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: mocher2501 » 01 sty 2018, 0:52

Witam. Mam 16 lat i chciałbym wam opowiedzieć moją historię. Wszystko zaczęło się jakieś 2 miesiące temu. Poznaliśmy się na facebooku na rozmowie grupowej, kolega zaprosił jakąś dziewczynę do konwersacji, a ona dodała swoją koleżankę, czyli tą dziewczynę o której rozmawiamy. Na początku rozmawialiśmy ze sobą tylko na grupie, w międzyczasie spotkaliśmy się 2 razy w większej grupie i okazało się, że ta dziewczyna chodzi razem ze mną do tej samej szkoły (wcześniej jakoś tego kompletnie nie skojarzyłem). Jakiś czas później napisałem do niej na priv. Na początku bardzo fajnie nam się gadało, odniosłem wrażenie, jakby coś do mnie czuła. Raz rzuciła jakimś dziwnym tekstem "Chyba jednak nic z tego nie będzie" bez żadnego nawiązania do tematu czy jakiekolwiek innego nawiązania. Dopytywałem kilka razy o co jej chodziło ale zawsze odpowiadała "Nieważne", albo "Domyśl się". Innym razem przy drobnej sprzeczce (nawet tak bym tego nie nazwał, po prostu wymiana zdań) zapytała "Czy zależy ci na tym, żebym cię lubiła?" Odpowiedziałem, że w pewnym sensie tak, ale nie mówiłem jej konkretnie co mam na myśli. Generalnie przez długi czas rozmawiało nam się bardzo dobrze, potrafiliśmy po 4-5 godzin dziennie siedzieć i tylko ze sobą pisać, ale odnoszę wrażenie, że wszystko zepsuło się kilka dni temu. Ostatnio nawet przestała odpowiadać na wiadomości, wczoraj np wysłałem jej 6 wiadomości w dłuższych odstępach czasowych, a ona nawet nie odpowiedziała, dopiero wieczorem napisała tylko "Ide się położyć, zmęczona jestem, pogadamy jutro", ale dzisiaj to samo, nawet nie odpowiada na wiadomości. Zauważyłem, że zaczęła pisać z jakimś chłopakiem, niestety nie wiem o czym i jak długo ze sobą piszą. Chciałbym jej powiedzieć co do niej czuję, ale po prostu się boję. Aaa i zapomniałem napisać, że jestem dosyć nieśmiały i trudno przychodzą mi rozmowy z kobietami, a to jest pierwsza do której coś takiego czuję i nie chciałbym tego zmarnować. Mam też trochę nadwagę, ważę 115kg przy wzroście 194, ale odkąd ją poznałem zacząłem regularnie robić brzuszki :) Doradzcie mi coś co mam robić, bo ja już naprawdę nie wiem :/

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#2 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 01 sty 2018, 15:25

:D

Na wstępie od razu Ci powiem, żebyś się opanował. :D
Nie znasz też dziewczyny, wymieniłeś raptem kilkadziesiąt wiadomości. :P

Zamiast gadać przez komunikatory umów się z nią. Mało gadania dużo działania.
Na razie jedziesz na hormonach, więc to nie skończy się dobrze. Nie spamuj jej wiadomościami jak jakiś desperat, tylko czekaj aż Ci odpisze, a jak nie odpisze to nic nie pisz.

Tak to już jest że w 99% przypadków działa zasada - miej wyjebane a będzie Ci dane :P A jak nie umiesz mieć wyjebana to masz przejebane xD

Inwestuj czas w siebie, ćwicz, zdrowo się odżywiaj, rozwijaj się, a laski same będą Ci wskakiwać do łóżka. :P
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

mocher2501
Nowicjusz

#3 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: mocher2501 » 03 sty 2018, 13:42

Z jednej strony chciałbym się z nią umówić, ale z drugiej czuję, że nie dam rady. Od wczoraj mam wrażenie, że pomiędzy nami się poprawiło, przestała już mnie ignorować, pisaliśmy chyba ze 3 godziny. Podczas tej rozmowy wyżaliła mi się, że jej tata dostał awans i będzie pracował w innym mieście, a ona nie chce, żeby wyjeżdżał. Napisała, że potrzebuje ode mnie jakiejś rady, mój ojciec od kilku lat pracuje za granicą i chciała, żebym pomógł jej jakoś na początku to przetrwać. Sporo to dla mnie znaczy, że postanowiła wyżalić się akurat mi, a nie swoim przyjaciółkom. Ale z drugiej strony, jak jej napisałem, że cały czas będe przy niej i będę ją wspierał to ona odpisała "Przestań, bo to wygląda jakbyśmy byli parą". Nie ukrywam, że zabolało mnie to trochę. Myślicie, że ona czuje do mnie coś więcej, czy traktuje mnie bardziej jak kolege?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#4 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 03 sty 2018, 18:59

Chodzicie do tej samej szkoły, ale rozmawiacie tylko za pośrednictwem internetu? :|
To najwyższy czas, byś stawiał kroki w kierunku bycia mężczyzną. Tak jak nasza kochana koleżanka AngelSue napisała, umów się z nią do cholery i przestań pisać, bo nie wychodzi Ci to na dobre.

Rozumiem, że jesteś młody i nieśmiały, więc możesz nie wiedzieć, że pewnych rzeczy do dziewczyny się po prostu nie pisze, szczególnie na takim etapie znajomości. Np.

mocher2501 pisze:Źródło posta cały czas będe przy niej i będę ją wspierał

<lol2>

A kim ty dla niej jesteś? Chcesz się spalić, to pisz tak dalej, a potem wyznaj miłość.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#5 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 04 sty 2018, 22:23

mocher2501 pisze:Źródło posta Sporo to dla mnie znaczy, że postanowiła wyżalić się akurat mi, a nie swoim przyjaciółkom.

Znaczy cieszysz się że robisz za przyjaciółkę z penisem? :) To akurat źle, jesteś tamponem emocjonalnym, a oni nie ruchają. :P
Jeżeli chcesz żeby ta dziewczyna zaczęła traktować Cię jak faceta to zacznij się szanować. Wymagaj od niej czegoś. Ale najpierw olej ją kilka razy, nie stawiaj ej na piedestale miej własne życie.

Leorth pisze:Źródło posta Tak jak nasza kochana koleżanka AngelSue napisała

Nie podlizuj się. :D
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

mocher2501
Nowicjusz

#6 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: mocher2501 » 10 lut 2018, 22:48

Witam po dosyć długiej przerwie. Przede wszystkim dziękuję za zainteresowanie się moim tematem. Przeczytałem wszystkie odpowiedzi i wziąłem je sobie do serca. Przede wszystkim postanowiłem się za siebie wziąć, od ostatniego postu na forum udało mi się schudnąć 2kg, wiem, że może nie jest to dużo, ale zawsze coś. Udało mi się z nią pogadać "in voice" kilka razy, niestety tylko w szkole, próbowałem ją zaprosić gdzieś, ale po prostu nie miałem na tyle odwagi. Rozmawiało nam się bardzo miło i teraz jestem pewien, że w jakimś stopniu jej na mnie zależy, niestety nie wiem jeszcze czy traktuje mnie jako przyjaciela, czy jakoś więcej, wiem jedno - na pewno nie chce mnie stracić. Kilka dni temu powiedziała mi, że jestem jedynym chłopakiem, któremu ufa tak jak mi i lubi ze mną rozmawiać. Było to dla mnie bardzo miłe, ale z drugiej strony zauważyłem coś dziwnego. Niby mówi, że lubi ze mną rozmawiać, ale tak naprawdę to ja zawsze muszę zaczynać rozmowę. Jak przez 3 czy 4 dni nic nie napiszę to ona też sama się nie odezwie, z drugiej strony jak ja napiszę, to nigdy mnie nie ignoruje, tylko zawsze odpisuje od razu jak przeczyta wiadomość, boi się napisać pierwsza, czy o co może chodzi?

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#7 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: salata » 21 lut 2018, 19:44

Nie inicjuj zawsze kontaktu. Wyjdziesz na potrzebującego / zdesperowanego. Jak chcesz, żeby się Tobą zainteresowała musisz ja czymś zafascynować i być odrobinę tajemniczy. Daj jej wtedy czas i przestrzeń. Jak potrwa to tydzień lub półtora to OK. Jak dłużej to będziesz wiedział ze nie jest Tobą zainteresowana.

Zacznij trochę flirtować, żartować z dziewczynami z jej towarzystwa. Jak kobieta zobaczy zainteresowanie twoja osoba u innych kobiet sama zacznie być zainteresowana. Działa.

Rozmawiaj z nią twarzą w twarz, a telefonu i Internetu używaj tylko do umówienia się na spotkanie / randkę na których będziesz zadawał pytania i słuchał.

Zacznij zagadywać do innych kobiet. To tez są ludzie. Nabędziesz wprawy i doświadczenia.

Powodzenia.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#8 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 22 lut 2018, 21:21

Skoro masz "naście" lat, to myślę, że ten poradnik może być dla Ciebie pomocny:

http://www.uwodzenie.org/podryw-szkole-podryw-liceum/

mocher2501
Nowicjusz

#9 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: mocher2501 » 01 mar 2018, 22:54

salata pisze:Źródło posta Nie inicjuj zawsze kontaktu. Wyjdziesz na potrzebującego / zdesperowanego. Jak chcesz, żeby się Tobą zainteresowała musisz ja czymś zafascynować i być odrobinę tajemniczy. Daj jej wtedy czas i przestrzeń. Jak potrwa to tydzień lub półtora to OK. Jak dłużej to będziesz wiedział ze nie jest Tobą zainteresowana.

Zrobiłem to jeszcze przed zobaczeniem tej odpowiedzi, po kilku dniach odpisała z pytaniem czy się na nią obraziłem, odpowiedziałem, że po prostu miałem dużo nauki i nie miałem nawet kiedy się odezwać.

salata pisze:Źródło posta Zacznij trochę flirtować, żartować z dziewczynami z jej towarzystwa. Jak kobieta zobaczy zainteresowanie twoja osoba u innych kobiet sama zacznie być zainteresowana. Działa.

To raczej nie wchodzi w grę. Jak już pisałem, jestem bardzo wstydliwy i strasznie trudno przychodzą mi zwykłe rozmowy z dziewczynami, a co dopiero nie mówiąc o flirtowaniu. Sam się dziwię, że z nią jakoś udaje mi się normalnie pogadać.

salata pisze:Źródło posta Rozmawiaj z nią twarzą w twarz, a telefonu i Internetu używaj tylko do umówienia się na spotkanie / randkę na których będziesz zadawał pytania i słuchał.

Co do tego zapraszania jej na randki to też sceptycznie póki co do tego podchodzę. Póki co miło nam się gada w szkole, czy przez facebooka, ale na zapraszanie na randki jeszcze się nie odważyłem. Wiem, że prędzej czy później będę musiał to zrobić, ale na razie nie mam żadnej pewności, że ona czuje do mnie to samo. Na razie wiem tylko, że mnie lubi. Jakie można dać "znaki" dziewczynie, żeby zauważyła, że zależy mi na czymś więcej, ale też żeby nie wyjść na zbyt nachalnego?

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#10 Podoba mi się pewna dziewczyna i nie wiem co zrobić

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 01 mar 2018, 23:49

mocher2501 pisze:Źródło posta Jakie można dać "znaki" dziewczynie, żeby zauważyła, że zależy mi na czymś więcej, ale też żeby nie wyjść na zbyt nachalnego?

Zaprosić na randkę i pocałować, bo twoje obecnie działania zmierzają do zaszufladkowania Ciebie jako przyjaciela. Niech tylko ktoś inny się nawinie, to oni będą w związku, a ty będziesz się przyglądał z boku. Facet powinien przeprowadzać zdecydowane działania w celu zdobycia kobiety. Jeżeli uważasz, ze nie powinieneś się ujawniać ze swoimi zamiarami, to ty nigdy z nią nie będziesz.

mocher2501 pisze:Źródło posta Jak już pisałem, jestem bardzo wstydliwy

Całe życie wstydliwy nie będziesz, ale to ci nie przyjdzie od razu, w dodatku samo. Trzeba nad tym pracować, tak jak wyżej pisałem , poprzez śmiałe decyzje.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.