Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Czy jest szansa na coś więcej?

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
ElComandante
Nowicjusz

#1 Czy jest szansa na coś więcej?

Nieprzeczytany postautor: ElComandante » 15 mar 2018, 18:27

Witam, mam 18 lat, mam małe doświadczenie w związkach, byłem w paru ale nie wypaliło ale do rzeczy, ostatnio na imprezie poznałem fajną dziewczynę. Co dziwne, sama się do mnie przybliżała i jakoś się razem zetknęliśmy, zaczęliśmy tańczyć, było bardzo fajnie. Zrobiliśmy chwilę przerwy, pogadaliśmy poznałem jej imię i ona moje. Spytałem czy dałaby mi swój numer, odmówiła. 20 minut później powiedziała mi, że musi już uciekać z imprezy i wtedy poprosiłem ją drugi raz i dostałem jej numer. Na drugi dzień zaczęliśmy pisać, bardzo fajnie się gadało, był cały czas temat, i tak przez 2 dni. Później czar prysł, zaczynałem rozmowę ale ona jakoś nie była chętna do pisania i przestałem do niej pisać. Myślałem, że może ona sama rozpocznie rozmowę ale już czekam 3 dni i nic... Nie wiem co mam robić, czekać, pisać do niej aż mi powie, żebym ja zostawil w spokoju czy mam ją olać i szukać szczęścia gdzie indziej?
Byłoby mi bardzo miło gdybyście mi pomogli :)
P.S jeśli komuś przeszkadza moja pisownia to przepraszam ale mieszkam za granica od 9 lat i ciężko z polskim :)

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Czy jest szansa na coś więcej?

Nieprzeczytany postautor: salata » 15 mar 2018, 22:21

ElComandante pisze:Witam, mam 18 lat, mam małe doświadczenie w związkach, byłem w paru ale nie wypaliło ale do rzeczy, ostatnio na imprezie poznałem fajną dziewczynę. Co dziwne, sama się do mnie przybliżała i jakoś się razem zetknęliśmy, zaczęliśmy tańczyć, było bardzo fajnie. Zrobiliśmy chwilę przerwy, pogadaliśmy poznałem jej imię i ona moje. Spytałem czy dałaby mi swój numer, odmówiła. 20 minut później powiedziała mi, że musi już uciekać z imprezy i wtedy poprosiłem ją drugi raz i dostałem jej numer. Na drugi dzień zaczęliśmy pisać, bardzo fajnie się gadało, był cały czas temat, i tak przez 2 dni. Później czar prysł, zaczynałem rozmowę ale ona jakoś nie była chętna do pisania i przestałem do niej pisać. Myślałem, że może ona sama rozpocznie rozmowę ale już czekam 3 dni i nic... Nie wiem co mam robić, czekać, pisać do niej aż mi powie, żebym ja zostawil w spokoju czy mam ją olać i szukać szczęścia gdzie indziej?
Byłoby mi bardzo miło gdybyście mi pomogli :)
P.S jeśli komuś przeszkadza moja pisownia to przepraszam ale mieszkam za granica od 9 lat i ciężko z polskim :)

Jak pierwsza teraz nie napisze, to niech cię ręka boska broni pierwszy się odzywać. To może potrwać nawet i dwa tygodnie. Miedzy czasie zajmij się swoimi sprawami i zainteresowaniami. Nawet je trochę zintensyfikuj. Kiedy się odezwie bądź ambiwalentny w wiadomościach. Zadzwoń do niej i umów się na spotkanie. 1-2 minut rozmowy i tyle. Zaplanuj randkę, abyście mogli porozmawiać. Żadne kino, koncert lub głośny klub.
Jak się nie odezwie, co wątpliwe, to i tak byś czas tracił. Głowa do góry i próbuj dalej. W oceanie wiele ryb, a praktyka czyni mistrza.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#3 Czy jest szansa na coś więcej?

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 15 mar 2018, 22:26

Może się za bardzo narzucałeś. Z początku było fajnie, ale potem mogła zobaczyć, jakim jesteś needy, że cały czas do niej wypisujesz i postanowiła dać ci cicho (Jak to kobiety mają w zwyczaju) do zrozumienia, że nie jest zainteresowana.
Jak dla mnie to możesz szukać szczęścia gdzie indziej. Albo to jest księżniczka, która czeka, byś ty do niej napisał albo po prostu zrobiłeś złe drugie wrażenie. W obu przypadkach pies pogrzebany.

W żadnym razie do niej nie pisz, zachowaj klasę i się nie narzucaj.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
AngelSue
Warchoł

#4 Czy jest szansa na coś więcej?

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 17 mar 2018, 11:43

A mnie to zawsze rozwalało :D

Ok, poznałam faceta, czekam na jakieś konkrety, a on klepie smsy o dupie maryny jak gimnazjalista :D Przestaje odpisywać, bo kurna ile można? xD

Dziewczyna ma coś zaproponować? ona ma jaja, czy Ty?
Zadzwoń, umów się i będziesz wiedział na czym stoisz. Przyjmie propozycję, będzie punktualnie bez żadnych shit testów - zależy jej. Spóźni się więcej niż 15 min, przełoży, nie przyjdzie - ma Cię gdzieś.

To wszystko jest takie proste, a Wy wszystko komplikujecie :D

Pozwól jej być kobietą, jeśli chcesz być mężczyzną. A jeśli nie chcesz, to załóż rurki i zamów drinka z palemką dając nam tym samym sygnał żeby omijać Cię szerokim łukiem. :P

EDYCJA
Zasada ta nie działa, kiedy od początku ustalaliście, że to znajomość czysto koleżeńska!
Ostatnio zmieniony 17 mar 2018, 11:53 przez AngelSue, łącznie zmieniany 1 raz.
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Awatar użytkownika
Adventures
Warchoł

#5 Czy jest szansa na coś więcej?

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 17 mar 2018, 11:51

AngelSue pisze:Źródło posta A jeśli nie chcesz, to załóż rurki

nie kupuj takich spodni...