Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Usta

Dyskusje o urodzie i modzie.
Magnez
Nowicjusz

#1 Usta

Nieprzeczytany postautor: Magnez » 07 cze 2017, 17:23

Witam serdecznie.

Mam takie małe zapytanie jak również problem. Więc mam małe usta słabo wysunięte co zrobić aby były takie no przeciętne. Za pomoc z góry dziękuję czekam na sugestie.

Awatar użytkownika
Leorth
Administrator

#2 Usta

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 08 cze 2017, 3:04

Trochę śmieszne to pytanie. Rozmiaru ust nie da się zmienić, sama zobacz:
http://www.zakumaj.pl/artykuly/jak-zwie ... obami.html
Często te sposoby są pisane przez osoby, które same mają małe usta i tylko robią nadzieje innym. Już jedna taka w rozmowach w toku była, która promowała powiększanie ust naturalnymi metodami, samemu mając usta wielkości orzecha włoskiego.
Jak w linku, możesz spróbować wydymać swe usta, ale proponowałbym do tego sporego zaganiacza, jeśli wiesz co mam na myśli.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Awatar użytkownika
AngelSue
Arogant

#3 Usta

Nieprzeczytany postautor: AngelSue » 11 cze 2017, 14:47

Ludzie są kalekami, żyją bez rąk, nóg, jeżdżą na wózkach inwalidzkich...
Po co się tym przejmować?
Zaakceptuj to czego nie możesz zmienić i pracuj nad tym na co masz wpływ. :)
Poza tym wg mnie lepsze małe usta niż wary jak u murzyna. :D
" Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to, kim się nigdy nie będzie"

Wróć do „Uroda i Moda”