Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Red Alert

Czyli jak dbać o nasze zdrowie.
Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#1 Red Alert

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 31 paź 2016, 21:44

Krótko i na temat.Mam skierowanie na EKG-spoko,tylko ostatnio jak mi lekarz zrobił EKG i mu źle wyszło,to darł wyniki tego co źle wyszło i robił aż do skutku...oj życie.Oszczędności w Służbie Zdrowia ;)

Jednak wcześniej około 2012 roku w innej placówce zdrowia zrobili o to niemałe zamieszanie...Nawet nie chcieli mi papierów do szkoły podpisać.
Wiem tylko,że nie tak wyszło im w PQRS-ie...

Na koniec jak lekarz mi podbił papiery,których potrzebowałem,powiedział powiedział : "proszę iść z tym do kardiologa i proszę tego nie lekceważyć"

Tylko mój rodzinny nie podzielał już jego zdania.

Dobra-co można zrobić,aby EKG nie wyszło prawidłowe,ale tak ,żeby nie zejść,bez palenia czegokolwiek w kiblu,picia czy innych rzeczy-kawa pomoże.Ktoś ma jakieś wskazówki-będę wdzięczny.

Wiem,że dziwnie to wygląda,ale mój lekarz też ma swoje podejście.

Liczę na Wasze Odpowiedzi.

Awatar użytkownika
TheShy
Pieniacz

#2 Red Alert

Nieprzeczytany postautor: TheShy » 31 paź 2016, 23:22

Może jakiś beta bloker? Ewentualnie przyjdź na kacu, mi np. na kacu pojawiają się dodatkowe skurcze serca.
Everything is fine, nobody is happy.

http://literallyhe.prv.pl

Awatar użytkownika
Borys
Arogant

#3 Red Alert

Nieprzeczytany postautor: Borys » 01 lis 2016, 1:38

A nie da rady pójść do lekarza pierwszego kontaktu, ale innego nie "rodzinnego" ?
Poza tym podszedłeś do tematu wysoce nieprofesjonalnie, nawet nie wspomniałeś o jaką przypadłość/podejrzenie się rozchodzi.
W ostateczności wklej ten elektrokardiogram.

Awatar użytkownika
CiasnyWiesiek
Nowicjusz

#4 Red Alert

Nieprzeczytany postautor: CiasnyWiesiek » 01 lis 2016, 13:48

Ostry trening bokserski (sparing z kimś) przed badaniem oraz zimny prysznic (bardzo zimny) lub idź przeziębiony (gorączka itp).

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#5 Red Alert

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 02 lis 2016, 14:25

Adventures pisze:Źródło posta Dobra-co można zrobić,aby EKG nie wyszło prawidłowe,ale tak ,żeby nie zejść,bez palenia czegokolwiek w kiblu,picia czy innych rzeczy-kawa pomoże.Ktoś ma jakieś wskazówki-będę wdzięczny.

Dlaczego chcesz aby Twoje EKG nie wyszło prawidłowo ?

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#6 Red Alert

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 02 lis 2016, 18:10

Borys pisze:Źródło posta A nie da rady pójść do lekarza pierwszego kontaktu, ale innego nie "rodzinnego" ?
Poza tym podszedłeś do tematu wysoce nieprofesjonalnie, nawet nie wspomniałeś o jaką przypadłość/podejrzenie się rozchodzi.
W ostateczności wklej ten elektrokardiogram.

W ostateczności pójdę,ale ten mnie zna.
Elektrokardiogram...ja go mam-szukałem,poszukam raz jeszcze ,ale najprawdopodobniej wylądował w koszu.W dokumentacji jest prawidłowy.

CiasnyWiesiek pisze:Źródło posta Ostry trening bokserski (sparing z kimś) przed badaniem oraz zimny prysznic (bardzo zimny) lub idź przeziębiony (gorączka itp).

O pomyślę nad tym.Dobry pomysł.

LilPeneros pisze:Źródło posta Dlaczego chcesz aby Twoje EKG nie wyszło prawidłowo ?

Już wtedy jak opisałem wyżej nie wyszło prawidłowo w inne placówce.Wtedy zrobili o to okropny szum..i kazali iść do Kardioologa.
Jednak lekarz pierwszego kontaktu to olał,a za nim ja.

Założyłem,że jak nie wyjdzie prawidłowo,to dostanę skierowanie do Kardiologa,a tamten już bardziej fachowo podejdzie do spraw.
Swojego doktora prosiłem o skierowanie do Kardiologa,ale dostałem na EKG u niego w przychodni.I przypomniała się mi ta historia z wynikami.
Choć znając jego ,to będzie robił,aż do skutku... :)

Może lepiej iść do innego lekarza i przed nim uskarżać się,ale na co?Tu liczę na podpowiedzi.
Jak dostanę się do Kardiologa,to jemu powiem już szczerze o tej historii z EKG i wrzawie jaka była.On jest od taki bardziej "od serca" lekarz ;)

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#7 Red Alert

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 08 lis 2016, 9:53

Więc poszedłem na takim MEGAKACU . I wyszło dobrze <co> <co> <co>

No nie wiząłem pod uwagę że maszyna stara.Dobra nie ma sensu zostawiać wypłaty w Akloholowym,to na jedno z prywatną wizytą wychodzi.
Ale zabawa fajna jest.U lekarza nie było by tak spoko ;)

Więc w mojej rodzinie praktycznie każdy miał zawał.Wtedy im nie wyszło to badanie-zależy to od używanego sprzętu?
Jestem w grupie ryzyka-na co wrócić uwagę?

Tu jak się uda wstawiam EKG-oznaczyłem miejsce gdzie wtedy prawdopodobnie się przyczepili.

Jakby ktoś mógł coś pomóc będę wdzięczny.
Z góry dzięki.

I na co ten ból głowy?

Awatar użytkownika
Adventures
Arogant

#8 Red Alert

Nieprzeczytany postautor: Adventures » 08 lis 2016, 11:42

Obrazek

Tak w ogóle sprawdźcie-powinny być 3 obrazki.U mnie wyświetla jako "obrazek"-też tak widzicie,czy tylko ja mam ten problem.

z góry dzięki za info.

Poprawiłem link do obrazka :), Leorth //