Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Nowe funkcje/pluginy na forum - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Wszelkie nowości i zmiany dotyczące forum.
Online
Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator
Posty: 407
Rejestracja: 23 sie 2016, 17:17
Płeć: Mężczyzna

#1 Nowe funkcje/pluginy na forum - KONIECZNIE PRZECZYTAJ!

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 02 wrz 2016, 20:40

A więc po krótkim czasie wgrałem kilka modyfikacji, które miejmy nadzieję, które od strony wyglądu, orzeźwi forum i pozwoli wam ... nie wiem na co pozwoli, czytajcie poniżej:

1. Pojawiła się możliwość oznaczania/wspominania innych użytkowników. Wystarczy wpisać "@", a po nim (Bez spacji) nick użytkownika na forum. Dodatkowo rozwinie się lista proponowanych użytkowników, na podstawie tego, co zaczniemy pisać. Opcja rozwijania nie działa w trybie szybkiej odpowiedzi!
2. Od teraz, jeśli chcesz kogoś zacytować, możesz zaznaczyć kawałek tekstu i nacisnąć okienko "Zacytuj użytkownika". Nie ma sensu cytować całości, w ten sposób możemy odnosić się do danych wycinków, a nie do całości.
3. Wgrałem w tryb odpowiedzi więcej opcji, większość jeszcze nieprzetłumaczonych, ale to się zmieni. Niektóre są kompletnie niepotrzebne i te będę wyciągać z kodu, ale pojawiła się opcja wrzucenia player'a z Youtube. Wygląda tak:
Obrazek
Jeśli to możliwe, to prosiłbym wstrzymać się używaniem każdej możliwej opcji w jednym poście... oraz w wielu. ;)
4. Najbardziej aktywny użytkownik miesiąca, czyli zwyczajny licznik, podliczający ilość postów danego użytkownika w miesiącu. Licznik się zeruje wraz z początkiem nast. miesiąca, więc nie przywiązujcie się do tego, ale mam nadzieję, że w jakimś stopniu zachęci was do walki o podium.
5. Goście mogą widzieć tylko 150 znaków z pierwszego posta, a reszta tekstu, wraz z pozostałymi postami, będzie ukryta do czasu zalogowania się, bądź rejestracji. - Opcja została zniesiona z powodu możliwości ukrywania tekstu również dla botów, które weryfikują forum pod względem treści.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości