Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Baterie do laptopów

Polecane komputery, laptopy, konfiguracje, podzespoły, podkręcanie, internet i inne.
Mikoc
Nowicjusz

#1 Baterie do laptopów

Nieprzeczytany postautor: Mikoc » 11 wrz 2018, 13:36

Czy ktoś wymieniał baterie w laptopie na wydajniejszą? bo moja jest strasznie kiepska w moim Acerze a chciałbym by długo laptop pracował bez podłączania do ładowarki. Widziałem w internecie, baterie PREMIUM, które ponoć mocno zwiększają wydajność laptopa i dłużej może działać bez konieczności ładowania (tego typu baterie: https://www.maxforpower.pl/pl/c/Baterie ... PREMIUM/49 ) , co o tym sądzicie, czy wymiana baterii da porządny efekt, jakiego oczekuje?

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#2 Baterie do laptopów

Nieprzeczytany postautor: salata » 11 wrz 2018, 19:40

Tylko oryginał. Używanie zamienników w nowoczesnych laptopach to proszenie się o kłopoty. Już 10 lat temu miałem ciekawe problemy z Dell'em.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Mikoc
Nowicjusz

#3 Baterie do laptopów

Nieprzeczytany postautor: Mikoc » 17 wrz 2018, 14:23

No właśnie oryginalna nie jest aż tak wydajna, a czytałem na kilku forach, że tego typu baterie jak tamte z tego sklepu nie psują w żadnym wypadku laptopa. A dają sporo do długości pracy.