Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Czy można odzyskać faceta po pół roku olewania?

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
vlad1431
Bywalec

#11 Czy można odzyskać faceta po pół roku olewania?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 08 paź 2018, 2:03

No to mu pociśnij aż będziesz miała ulgę. To jest bezsensu. Koleś jest dziwny. Nie pakuj się w to z nim. To że Cię obraża to już poniżej pasa.
Na to wychodzi że chciał Cię wydmuchać, a potem by się zastanowił. Zachowuje się jak gówniarz.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#12 Czy można odzyskać faceta po pół roku olewania?

Nieprzeczytany postautor: salata » 08 paź 2018, 15:08

KasiaAlmirall26 pisze:Jestem po psychologii, w trakcie pisania magisterki. Lubie jezdzic na rowerze, biegać, malować, fotografować, czytać ksiązki o rozwoju osobistym, podróżować.

Wiesz co? Jakoś ta psychologia słabo ci poszła, jak masz takie dylematy. No chyba że, bez obrazy, szewc bez butów chodzi.

Jaki rodzaj pedałowania uprawiasz? Trenażer? Ile czasu tygodniowo poswiecasz na treningi? Ja ostatnio mam hopla na przełaj. Bieganie dla mnie to flaki z olejem więc jak mogę to sprintuję pod wszelkiego rodzaju wzniesienia. Trenujesz w konkretnym celu? 10K, półmaraton, iron man?

Co do fotografowania to jakieś specjalizacja? Reportaż, portrety, akty? Masz jakiegoś artyste fotografa na którym się wzorujesz. Ja uwielbiam ostatnio prace Petera Lindbergha urodzonego w Nieieckim jeszcze Lesznie. Jednak póki co osobiście fascynuje mnie makro. Czym fotografujesz?

Co do książek to może coś polecisz. Dla mnie zbyt wiele gówna jest na rynku. Z drugiej strony jak trochę przeczytałaś to powinnaś wiedzieć jak zamknac rozdział.

Pozdr
Salata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

KasiaAlmirall26
Nowicjusz

#13 Czy można odzyskać faceta po pół roku olewania?

Nieprzeczytany postautor: KasiaAlmirall26 » 09 paź 2018, 0:59

vlad1431 tak zrobię i zamknę temat. Boję się tylko że jak dam mu w twarz i będzie mu smutno to zamiast mu porządnie pocisnąć to go przytulę. Ale nie musze być twarda on nie patrzy jak ja sie poczuje gdy jest chamski. Pójdę go dobić. On mysli ze wierze ze spotykal sie z dwoma na raz a ja mu bach - powiem ze rozmawialam o tym z facetami i wiem ze gadasz ze nudna a to dlatego ze spacerki ci sie znudzily i chcialbys juz seks.

Jak sadzisz co moglabym mu powiedziec albo zrobić zeby go zabolało?

vlad1431
Bywalec

#14 Czy można odzyskać faceta po pół roku olewania?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 09 paź 2018, 10:02

Może być, ale nie bij chłopa jak chcesz być twarda. Przemoc to oznaka słabości.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#15 Czy można odzyskać faceta po pół roku olewania?

Nieprzeczytany postautor: salata » 10 paź 2018, 13:04

vlad1431 pisze:Może być, ale nie bij chłopa jak chcesz być twarda. Przemoc to oznaka słabości.

Vlad, zostaw ja już. Ona nie wi gdzie popełniła błąd. O związkach pojęcia nie ma, tak samo jak o uczuciach innych ludzi. Jedyna psychologię jaką skończyła to na Niewidzialnym Uniwersytecie Współumagicznienia.
Ona musi być w centrum uwagi i jak posmakowała swojego własnego podejścia to poczuła jak gorzko może być. Jest po prostu słaba i płytka. Niech idzie na na netkobiety, kafeterie lub inne forum damskiej adoracji.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#16 Czy można odzyskać faceta po pół roku olewania?

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 11 paź 2018, 23:23

KasiaAlmirall26 pisze:Źródło posta Pójdę go dobić. On mysli ze wierze ze spotykal sie z dwoma na raz a ja mu bach

Jaka zawiła... napisałbym, że kiedyś cię to zgubi, ale to się już stało.
Facet dobrze zrobił, jego starania poszły na marne, wziął się w garść i postawił Cię na swoim dawnym miejscu. Sęk w tym, że latasz za nim, by sobie coś udowodnić, a nie po to, by z nim być. On ma Cię totalnie w dupie, nie dostrzegasz tego..?
Zresztą... poprzednicy już wszystko napisali.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.