Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Była i nowa kobieta - co robić

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
Saguaro
Nowicjusz

#1 Była i nowa kobieta - co robić

Nieprzeczytany postautor: Saguaro » 04 gru 2018, 15:45

Witam,
Pierwszy raz spotyka mnie taki problem przez to że jestem osobą emocjonalną i nie wiem Panowie co robić.
Mianowicie byłem z moją dziewczyną prawie 4 lata, teraz jakoś mija 7 miesięcy od rozstania.
Przez ten okres mieliśmy kontakt na zasadzie przyjaciół - tak czasami do czegoś doszło, potem było z 2 miesiące przerwy i potem znowu.
Generalnie ostatni raz widzieliśmy się z 2 tygodnie temu gdzie zasnąłem na filmie przytulony do Niej.
No i te 2 tygodnie temu też poznałem dziewczynę (pierwszy raz się z kimś spotkałem od czasu rozstania) no i jakoś teraz na czasie po paru spotkaniach wynikło tak z nowo poznaną dziewczyną że się pocałowaliśmy, chodziliśmy za rękę. Napisałem o tym ex bo chciałem być szczery, natomiast dostałem w odpowiedzi że mieliśmy dać sobie czas, jak mogłem jej to zrobić, że tu się tule nie mija tydzień i z kimś innym chodzę, że mieliśmy wrócić do siebie jak się zmienię ... Dodam że przez te 7 miesięcy starałem się o nią i pomagałem jak moglem, nawet raz zapytałem czy mi mogłaby odpowiedzieć na pytanie czy są jakieś szanse na powrót usłyszałem : " nie wiem co będzie, może kogoś poznamy, może nie. Nie jestem w stanie Ci odpowiedzieć".. istotną kwestią jest to że ona po naszym spotkaniu kilka razy spotkala się z kims a potem pod koniec wakacji z jakimś nowo poznanym gościem - robiłem kłótnie bo byłem zazdrosny i było mi bardzo przykro że ja się staram a mnie nie widzi.
Czuję się w obecnej sytuacji jak czysty c**j, bo wiadomo po 4 latach gdzieś tam nie wszystko gaśnie w człowieku tym bardziej że po rozstaniu byliśmy jakoś blisko a dwa że znamy się jak łyse konie..
Co mi powiecie w tej sytuacji bo naprawdę jestem mocno znerwicowany przez ostatnie dni i źle mi że sobą.

Dodano po 5 minutach 37 sekundach:
Ps. Z tą dziewczyną z którą byłem 4 lata, jakiś ponad rok temu w grudniu się rozstaliśmy i ona wtedy związała się z kimś, ja wyjechałem do Holandii - pamiętam jak mi o tym napisała to miałem żal i zrobiłem kłótnie bo jechałem do Holandii dla Niej żeby coś udowodnić a ona powiedziała że zaczeka. Ale w ten sam dzień przeprosiłem powiedziałem że będę przy niej i możemy być przyjaciółmi. Jej ten związek nie wyszedł i wróciliśmy wtedy do siebie.

Awatar użytkownika
Leorth
 Administrator

#2 Była i nowa kobieta - co robić

Nieprzeczytany postautor: Leorth » 04 gru 2018, 15:54

Co to za przykry pomysł, by po rozstaniu z dziewczyną przez tyle miesięcy nadal się z nią spotykać... Sam się krzywdziłeś w ten sposób.
Nie napisałeś z jakiego powodu się rozstaliście, ile macie lat, nic. (Chyba muszę wprowadzić jakieś tipy na temat zakładania wątków w tym dziale)
Druga sprawa. Po c**j się spowiadałeś swojej ex? Rozumiesz? Ex, a nie obecnej dziewczynie. Na tym etapie mogłeś ruchać co noc inną, ponieważ formalnie nie jesteście w związku i ona nie powinna mieć nic do gadania. Jeżeli ty w ten się sposób o nią starasz (Przychodzisz i mówisz jej, co jadłeś na śniadanie i jesteś na każde zawołanie) i trwa to AŻ SIEDEM MIESIĘCY, to porzuć jakiekolwiek szanse na to, że wrócicie do siebie. Ona nigdy nie będzie pewna, że chce z Tobą być. Marnujesz swój czas, w dupie z jej czasem.
Trzyma Cię na cholernie krótkiej smyczy. Wiesz dlaczego? Prawdopodobnie czeka, aż pozna kogoś wyjątkowego, a wtedy Ciebie zostawi. Do tego czasu jesteś zwyczajną zapchajdziurą, samotność wypełnia właśnie Tobą.

Chcesz się zmienić, to rób to dla siebie. Wiesz, ile sytuacji przerabiałem, gdzie kobieta dawała komuś szanse - jeśli się zmieni - a gdy do zmiany dochodziło, to ona już nie była zainteresowana? To jest rozległy temat, więc nie zamierzam Ci teraz tego wyjaśniać. Posłuchaj rady bardziej doświadczonych osób, które już coś przeżyły i wiedzą, z czym to się je.
Jeżeli nowo poznana dziewczyna jest tego warta, to śmiało. Choć ja uważam, że nie powinieneś walić na dwa fronty, tylko skupić się tylko i wyłącznie na sobie. Wtedy zajdą zmiany i będziesz szczęśliwy.
Ludzie wyższych talentów pracują, mimo że pozornie nic nie robią.

Saguaro
Nowicjusz

#3 Była i nowa kobieta - co robić

Nieprzeczytany postautor: Saguaro » 04 gru 2018, 16:33

Ja nie chcę walić broń boże na żadne dwa fronty, byłem szczery z ex że jej to powiedziałem bo nie chciałem takiej sytuacji żeby się spotykać z dwiema tak żeby kogoś nie zranić . Tak jak pisałem po tym rozstaniu zdarzyło się nam i to nie jeden raz też jakoś być bliżej (tak to o czym myślicie).
Nowo poznana dziewczyna jest naprawdę super, wyrozumiała, ma fajny charakter, troszczy się .. tylko wiem że gdzieś tam dopiero się poznajemy.

Dodano po 3 minutach 29 sekundach:
A co do powodu rozstania, podobno bujałem w obłokach, gdzieś tam zawsze kłóciliśmy się o auto (ja go nie mam) spotykać się mogliśmy tylko u mnie więc do wszelkich dojazdów i wyjść używaliśmy jej, ja się zloscilem bo chciałem mieszkanie nająć razem a sam ciężko bym je miał utrzymać a tylko ja de facto z nas pracuje.

Awatar użytkownika
salata
Arogant

#4 Była i nowa kobieta - co robić

Nieprzeczytany postautor: salata » 07 gru 2018, 18:42

Jak napisał wcześniej, po c**j cokolwiek dałeś znać swojej eks o tym że spotykasz się z inną kobietą. Masz chłopie brak szacunku do siebie i tłumaczysz się przed nią i samym sobą. Twoja eks nigdy nie będzie mieć szacunku do ciebie jak pozwolisz jej na powrót. Ty sam nie nabierzesz do siebie kiedy będziesz z nią utrzymywał kontakt.

To jest do przewidzenia jak baba zareaguje. Poczuła, że nie może cię już trzymać na orbicie i zaczęła kombinować. Teraz zacznie manipulować i mówić jak bardzo cie kocha, ale wcześniej tego nie wiedziała. Spuść ją głęboko i nie popełniaj tych samych błędów z tą nową. Powinienes wiedzieć co spierdoliłeś.

Pracuj nad sobą bo jak szacunku do siebie miał nie będziesz to inni też go nie będą mieli.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata