Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
Paweł777
Nowicjusz

#31 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: Paweł777 » 29 gru 2018, 11:12

Ok. Przepraszam, poprostu mi na niej zalezy, nic nas nie łączy ale mozliwe ze jej sie choc troche podobam.
Tak wogule jestem prawdziwy!

vlad1431
Bywalec

#32 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 29 gru 2018, 13:10

Spoko, nie przepraszaj. Tylko straszna męczybuła z Ciebie.
Przypadłość takich ludzi jak Ty, to za dużo myślenia i zastanawiania się.
Trzeba działać, bo życie przez palce ucieka.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Paweł777
Nowicjusz

#33 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: Paweł777 » 29 gru 2018, 13:47

Czyli jak ja spotkam po nowym roku to poczekac do tego czasu czy wyslac jej zaproszenie teraz na facebooku co??? Czy nie bedzie to głupie, że przez caly miesiac po naszych spotkaniach nic jej nie wysylalem a teraz nagle kilka dni przed kolejnym spotkaniem wysyłam jej zaproszenie???
Wogule to nie uzna mnie za zbyt nachalnego i sie nie przestraszy??? Pisaliscie zeby o kobiete starac sie powoli a nie szybko... Pozatym chcialbym ja zaskoczyc swoja obecnoscia bo ona moze nie wiedziec ze sie spotkamy. Tak jak mowie spotkam ja chyba po nowym roku takze ok...

Wogule to mowimy sobie na Pan, Pani ale to chyba w niczym nie przeszkadza zeby wyslac zaproszenie co nie?

Przepraszam jesli pisze dziwne rzeczy ale nie mam zbyt duzego doswiadczenia w zwiazkach, prosze tylko o pomoc.

Tak wogule zeby bylo jasne, nie interesuje mnie tymczasowy podryw tylko prawdziwy trwaly zwiazek tak dla jasnosci.

Dodano po 6 godzinach 3 minutach 45 sekundach:
Kurcze napisz czy wysyłać jej teraz zaproszenie czy czekać do spotkania? Co bedzie lepsze?

Sylwester sie zbliza jeszcze pozna kogos i co bedzie? :(

vlad1431
Bywalec

#34 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 29 gru 2018, 23:40

Naprawdę im głębiej w las, tym więcej drzew. Nie wierzę w to co czytam!!
Ale obojętnie też obok tego przejść jakoś nie mogę.
Nikt na ziemi Ci nie podpowie co masz zrobić, bo jesteś dorosły. Nie ma czegoś takiego jak wolno czy szybko. Jeszcze nic nie zrobiłeś, a się zastanawiasz co dalej.
Rób co Ci mózg podpowiada, bo tak to wszystko przekombinujesz.
Ja bym już dawno napisał. Nie czekal bym ani chwili.

Jak pragnę Boga, modle się żebyś był prawdziwy.

Paweł777
Nowicjusz

#35 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: Paweł777 » 30 gru 2018, 23:00

Zapewniam Cię sytuacja jest prawdziwa, tylko jestem troche niedoswiadczony w tych sprawach.
Wysłałem wczoraj zaproszenie i nic, teraz nie wiem czy mnie olała czy co? Problem w tym że na facebooku ma mało postów i to z bardzo dawna i dwa zdjecia profilowe, mozliwe ze zadko uzywa facebooka i dlatego nie zaakceptowala zaproszenia?
Wogule jak ma posty z bardzo dawna a teraz zadnych to znaczy ze ukryła te aktualne czy jak sie ukrywa posty to automatycznie te starsze tez sa ukryte czy tylko mozna od pewnego momentu ukrywac a te starsze zostaja co?
Co mam teraz robić, za kilka dni ja spotkam chyba, czy powiedziec jej ze wyslalem jej zaproszenie, troche sie wstydze i boje ze od razu odkryje ze sie w niej zakochałem i mnie odrzuci? Jak jej to powiedzieć ze jej wyslalem zaproszenie, "delikatnie" czy wprost?

vlad1431
Bywalec

#36 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 31 gru 2018, 0:49

Dalej nie wierzę że jesteś prawdziwy, ale polubiłem Cię, bo chociaż jaki miałbym wisielczy humor, zawsze mnie rozbawisz.

Żadko używam fb, także się nie znam.
Jak Ci nie odpowie na zaproszenie, masz idealny temat do rozpoczęcia rozmowy. Tak, powiedz jej to wprost.
To będzie na Twój plus, bo być może będzie delikatnie zmieszana, więc wykorzystaj to.

Paweł777
Nowicjusz

#37 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: Paweł777 » 31 gru 2018, 1:11

Ok. Wielkie dzieki w sumie masz racje :) Tylko boje sie jednego, ze po tym jak byłem dla niej taki niedosptepny to ona juz zrezygnowala i straciłem szanse. Myślisz że da sie to jeszcze uratowac?

A tak wogule to jak to wykorzystac ze bedzie zmieszana co i czy to nie za szybko? Przepraszam ze pytam o takie rzeczy ale nic mi nie przychodzi do głowy. Tak wogule to jestem troche lewym czlowiekiem takze dlatego Ci sie wydaje ze zmyslam... ale dzieki ze pomagasz :)

Jesli moge zapytac to jestes jakis ekspertem od flirtowania czy kim?

Skoro Ty zadko uzywasz facebooka to ona moze tez, zauwazasz jak ktos Ci wysyła zaproszenia?

Dodano po 3 dniach 21 godzinach 7 sekundach:
Spotkałem ja ale jakos nie zwraca na mnie uwagi, moze byc tak ze dlatego ze ja olałem to teraz przestała sie mna interesować? Jak odzyskac jej uznanie? Zagadywac do niej w sposub delikatny czy dac jej wyraźnie do zrozumienia ze mi na niej zalezy co?

Chyba ze mnie nie rozpoznala bo widzielismy sie tylko chyba 3 razy wczesniej a ja jej tez nie moglem poznac, jak to jest z kobietami lepiej od facetów zapamiętauja człowieka czy nie?

Paweł777
Nowicjusz

#38 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: Paweł777 » 06 sty 2019, 14:35

Dowiedziałem sie, ze kobiety nienawidza jak facet nie okazuje jej zinteresowania, ja tak robiłem, jak to teraz naprawić prosze napisz!

Awatar użytkownika
Simple
Pieniacz

#39 Nawiazac znajomosc czy poczekać?

Nieprzeczytany postautor: Simple » 09 sty 2019, 18:08