Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Hostessy obsługujące imprezy

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
Venice
Nowicjusz

#1 Hostessy obsługujące imprezy

Nieprzeczytany postautor: Venice » 03 sty 2019, 10:13

Czy ktoś z Was korzystał może kiedykolwiek z usług agencji hostess? W zeszły weekend organizowałem dla mojej firmy dość ważny event promocyjny, na którym zjawili się dziennikarze. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, musiałem więc zadbać o całą oprawę imprezy, każdy, nawet najmniejszy jej aspekt. Przyjaciel, który również organizuje w swojej pracy tego typu wydarzenia polecił mi hostessy do wynajęcia, które świetnie sprawdziły się na jego evencie. Za jego namową zdecydowałem się również wynająć piękne hostessy, które pomogły mi w organizacji wydarzenia i zaopiekowały się zaproszonymi gośćmi. Decyzja ta okazała się więc strzałem w dziesiątkę, polecam wszystkim hostessy, które z pewnością uświetnią swą obecnością każde wydarzenie. <kciuk>