Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Po jakiej ilości alkoholu macie dość?

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
sapelr
Nowicjusz

#11 Po jakiej ilości alkoholu macie dość?

Nieprzeczytany postautor: sapelr » 25 sty 2018, 14:28

Ja ogólnie też nie piję za dużo, ale to ile wypije zależy od dnia. Czasem mam taki dzień, że nic kompletnie nie tknę, bo nie mam ochoty. Czasem ledwo jedno piwo mi wchodzi. Innym razem piję dość dużo. Nie wiem dokładnie ile, bo nie liczę. Ale mogę się przyznać, że na pewno nigdy nie miałam tak, że straciłam kontakt z rzeczywistością. Nigdy mi się film nie urwał.

BlackType
Nowicjusz

#12 Po jakiej ilości alkoholu macie dość?

Nieprzeczytany postautor: BlackType » 13 mar 2018, 0:36

Mam podobnie jak chodzi o alkohol. Nie raz nawet nie mam ochoty na niego patrzeć, a innym razem obrócę 0,5 dobrej whisky i jeszcze bym coś wypił. To chyba zależy do dnia, nastroju, aktualnego stanu zdrowia. Jak spotykamy się z kumplami na pokera w 4 osoby to spokojnie 2l whisky idzie, więc po te 0,5 na głowę i przeważnie to jest mój limit, żeby czuć się i wyglądać normalnie, a nie jak menel następnego dnia.

PoCoMiOko
Nowicjusz

#13 Po jakiej ilości alkoholu macie dość?

Nieprzeczytany postautor: PoCoMiOko » 09 sty 2019, 0:41

4 piwa z reguły mi wystarczają jak wyjde ze znajomymi. Raczej pije tylko dla towarzystwa, nigdy sam. Picie nigdy nie było dla mnie jakoś szczególnie pociagające + organizm kategorycznie tego odmawia (nabawiłem się problemów z żołądkiem chyba właśnie przez nadmierne picie za gówniarza). Ogólnie to nie polecam pić! XD

Awatar użytkownika
LilPeneros
Warchoł

#14 Po jakiej ilości alkoholu macie dość?

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 11 sty 2019, 15:06

Kiedyś w czasie jednej imprezy wypijałem pół litra wódki - w tempie takim jak gość, który waży ponad 100 kg, a ja wtedy jako nastolatek ważyłem ok. 57 kg.
Dzisiaj niezależnie od tego jakiego alkoholu bym nie spróbował staram się zawsze pić z umiarem.
Zupełnie jak w piosence śpiewanej przez Krzysztofa Krawczyka pt. "Pije Kuba do Jakuba":
"Pili nasi pradziadowie, każdy wypił czarę - jednak głowy nie tracili, popijali w miarę..."

Myślę, że właśnie ten umiar jest najważniejszy, bo jeśli ktoś nie potrafi kontrolować tego jak dużo wypija i w porę powiedzieć sobie "dość", to taki ktoś moim zdaniem nie powinien w ogóle pić, bo taka osoba może się bardzo łatwo uzależnić.

vlad1431
Bywalec

#15 Po jakiej ilości alkoholu macie dość?

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 14 sty 2019, 0:05

Picie do odcięcia to jeden z symptomów uzależnienia.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka