Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Zegarek

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#11 Zegarek

Nieprzeczytany postautor: salata » 14 cze 2018, 23:26

Ogólnie tylko sportowy lub casualowy. Absolutnie nie pasuje do eleganckich ciuchów. Zegarek się kupuje zawsze na wyrost. Jak nie masz kasy teraz to poczekaj. Ja zakładam pewien budżet i go podwajam. Kobieta może mieć mnóstwo biżuterii, a dla faceta jedynym takim elementem jest . Jestem zrozumieć ludzi co wydają pieciocyfrową kwotę jak ich stać.
Wracając do tematu to najpierw polecałbym ci kupić najpierw najbardziej elegancki jaki cie stać. Ja uwielbiam proste, klasyczne formy i takich jest na rynku sporo. Cienka koperta bez zbędnych oznaczeń i będzie pasował do większości ciuchów.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata