Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Zegarek

Dyskusje, cytaty motywacyjne, wasze kompleksy, konflikty, modne trendy.
Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#11 Zegarek

Nieprzeczytany postautor: salata » 14 cze 2018, 23:26

Ogólnie tylko sportowy lub casualowy. Absolutnie nie pasuje do eleganckich ciuchów. Zegarek się kupuje zawsze na wyrost. Jak nie masz kasy teraz to poczekaj. Ja zakładam pewien budżet i go podwajam. Kobieta może mieć mnóstwo biżuterii, a dla faceta jedynym takim elementem jest . Jestem zrozumieć ludzi co wydają pieciocyfrową kwotę jak ich stać.
Wracając do tematu to najpierw polecałbym ci kupić najpierw najbardziej elegancki jaki cie stać. Ja uwielbiam proste, klasyczne formy i takich jest na rynku sporo. Cienka koperta bez zbędnych oznaczeń i będzie pasował do większości ciuchów.

Tapnięte z telefona.
Pozdr.
Sałata
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

eddy
Nowicjusz

#12 Zegarek

Nieprzeczytany postautor: eddy » 26 cze 2018, 14:34

Ja teraz noszę na okrągło taką sportową opaskę.
Obrazek
https://www.otozegarki.pl/zegarki/polar
Dziewczyna mi go kupiła w kwietniu by mnie trochę zmotywować do zrzucenia wagi i załapałem na niego fazę. Fajny bo prosty gadżet, pokazuje mi ilość kroków przebytych danego dnia, jakość snu itp. Oczywiście, nie opieram na nim moich treningów ale tak do ogólnego śledzenia swojej aktywności to spoko.