Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Chwilówki kto to bierze?

Tutaj możesz pisać na każdy temat niezwiązany z pozostałymi działami.
robst
Bywalec

#1 Chwilówki kto to bierze?

Nieprzeczytany postautor: robst » 24 kwie 2018, 10:27

Zauwazyliście ogólnie jak duża jest popularność tak zwanych chwilówek? Jak wiele osób bierze tego typu pożyczki? Ostatnio zaglądałem do skrzynki i cała masa reklam takich własnie pożyczek. Skoro firmy się reklamują to są osoby, które takie pożyczki biorą Problem w tym, że oprocentowanie ich jest bardzo wysokie ( czytałem sobie i dochodzi do kilkudziesięciu, nawet kilkuset procent rocznie).
http://twojapierwszachwilowka.pl/
Pytanie. Jaki jest przeciętny chiwilówkowicz?

dinor
Nowicjusz

#2 Chwilówki kto to bierze?

Nieprzeczytany postautor: dinor » 13 cze 2018, 18:41

Tak, szczególnie interesujące są darmowe chwilówki, których jest teraz pełno na rynku.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#3 Chwilówki kto to bierze?

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 15 cze 2018, 11:29

Myślę, że najczęściej biorą je osoby bez tzw. zdolności kredytowej, czyli osoby, które w normalnym banku pożyczki/kredytu by nie dostały.
Swoją drogą pamiętam jak na jakiejś stronie w necie czytałem kiedyś wyznania byłego windykatora chwilówek.

Krótko mówiąc - jak już pożyczać, to albo od znajomego/znajomych albo z banku.

pens
Bywalec

#4 Chwilówki kto to bierze?

Nieprzeczytany postautor: pens » 17 lip 2018, 12:10

No coż. Myśle,że jest wiele osób, które biorą pożyczki:

osoby którym zależy na czasie
ludzie mający wpisy w bik i krd czyli tacy, którzy nie mają szans na kredyt w banku ( banki w ostatnim czasie zrobiły sie o wiele bardziej restrykcyjne jeśli chodzi o przyznawanie pożyczek niż było to wcześniej)
ewentualnie zdesperowani

Tak zwane pierwsze pożyczki jak w firmie Moneyman wcale nie są takie złe... W koncu sa darmowe