Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

fotowoltaika samodzielnie

Wszystko co związane z budowaniem i naprawianiem. Elektronika, remonty i inne. Pytaj i doradzaj innym!
Adriano
Nowicjusz

#1 fotowoltaika samodzielnie

Nieprzeczytany postautor: Adriano » 19 cze 2018, 11:12

Interesuje mnie instalacja fotowoltaiczna, myślę o takiej w ogrodzie. Jak chodzi o montaż to powinienem sobie poradzić, mam tylko kilka pytań z tym związanych - jest tu ktoś kto robił taką instalację?

Michasz
Nowicjusz

#2 fotowoltaika samodzielnie

Nieprzeczytany postautor: Michasz » 25 cze 2018, 17:28

A uprawnienia mamy ;)? Montaż, montażem ale jeszcze jest podpięcie instalacji (elektryka), zgłoszenie do Zakładu (papiery oczywiście muszą być podbite przez kogoś z uprawnieniami) no i pzede wszystkim przydałoby się jakoś sensownie je zaprojektować (zacienienia itd.). Ja odrobinę pojęcia o tym mam a i tak wolałem zatrudnić Panów z www.pvprojekt.com/ (są solidni, a mam ich niemal po sąsiedzku), bo z tym PV to az tak łatwo nie jest :p