Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Rozstanie - p omoc

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
kolodziejjezyce
Nowicjusz

#11 Rozstanie - p omoc

Nieprzeczytany postautor: kolodziejjezyce » 04 sie 2018, 23:20

Może i młody i głupi ale czuję, że ona też mnie kocha pomimo tego jaki byłem wiem, że czuję coś do mnie
przyjechała do mnie z gościem z którym niby się spotyka tydzień hehe zamiast szyderczo mi się śmiać w twarz wzięła rzeczy
gościu jej nawet nie pomógł worki z ubraniami to stała i płakała i się patrzyła na mnie jak na obrazek a ja się obróciłem i sobie poszedłem
potem parę razy szukała nawet kontaktu na fb po przez jakieś tam sztuczne zaczepki, że czegoś z domu nie wzięła, że po to przyjedzie, ble ble ble, nagle dodaje fotki, że szczęśliwa, nowe życie haha po tygodniu oj nie rozumiem jak można aż tak udawać.