Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Penilarge na powiekszanie członka

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
Bernatowicz
Nowicjusz

#1 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: Bernatowicz » 31 lip 2018, 9:53

Czy ktoś brał? Jak rezultaty? Czy rzeczywiśćie mozna liczyć na powiekszenie członka?

pens
Bywalec

#2 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: pens » 31 lip 2018, 14:07

Jest to cała linia. Nie wiem czy piszesz o samym żelu czy o tabletkach ale jeśli chodzi o sam żel tonie licz na powiększenie.Cała kuracja tabletkami może dać dobre działanie o ile będziesz je przyjmował regularnie. Sam przetestowałem i mogę potwierdzić. Aczkolwiek porównania do innych tabletek nie miałem. Brałem tylko penilarge.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#3 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 31 lip 2018, 14:40

Po co Ci powiększać członek? Jest mniejszy niż średnia europejska ?

Bernatowicz
Nowicjusz

#4 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: Bernatowicz » 01 sie 2018, 14:22

No właśnie zastanawiam się nad nimi bo niby maja najlepsze opinie, jednak z drugiej strony zdarzają się i negatywne i już nie wiem co o tym myśli. Próbowałem pompki na powiększenie członek ale efekty marne.Nie wchodzą u mnie również w grę jakiekolwiek zabiegi bo nie chcę iśc pod nóż. Bałbym sie,ze coś pójdzie nie tak i jeszcze sobie coś uszkodzenie

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#5 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 01 sie 2018, 16:35

Jeśli masz w przybliżeniu rozmiar określany jako średnia europejska, to nie ma potrzeby brać niczego na powiększenie - wystarczy zaakceptować to jaki ma się rozmiar.

pens
Bywalec

#6 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: pens » 02 sie 2018, 14:15

Nie jestem w zasadzie pewien czy możesz się w Polsce zapisać na taki zabieg. Z tego co wiem to takie zabiegi nie są legalne. No chyba,ze chodzi Ci o ostrzyknięcie kwasem hialuronowym, bo coś takiego istnieje ale efekty nie są na stałe tylko na jakiś czas. Na Twoim miejscu bym spróbował tabletek czy działą czy nie. Nic Ci to nie zaszkodzi a przynajmniej nie będziesz się zastanawiał co by było gdyby.

Bernatowicz
Nowicjusz

#7 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: Bernatowicz » 03 sie 2018, 13:34

Ile konkretnie powiększyłeś?

pens
Bywalec

#8 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: pens » 06 sie 2018, 14:27

3 cm na długości i tyle samo w szerokości.Ale brałem regularnie i przez 3 miesiące czyli pełna kuracje. czasami zdarza sie, ze ktoś narzeka na to, ze to nie działa ale często są to ludzie,którzy przerywa kurację w połowie albo raz biorę tabletkę, raz nie biorą.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#9 Penilarge na powiekszanie członka

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 11 sie 2018, 12:45

pens - jakoś trudno jest mi uwierzyć w to, że od łykania tabletek komuś urośnie penis, a już tym bardziej w to, że jak ktoś stosuje takie tabletki to uzyska efekt powiększenia penisa już na zawsze.

Wiadomo coś o składzie tych tabletek czy mają napisane na opakowaniu "proprietary blend" (mieszanka zastrzeżona) ?