Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Używanie gumki

Utrata ochoty na seks, antykoncepcja, kompleksy w łóżku.
cockie
Nowicjusz

#1 Używanie gumki

Nieprzeczytany postautor: cockie » 11 sie 2018, 16:28

Kochamy się z dziewczyną od 1,5 roku, zawsze używamy gumek. Używaliśmy już praktycznie każdej firmy, lateksowe, bezlateksowe, z żelami nawilżającymi jak i bez nich (dziewczynę zwykle udaję się rozpalić na tyle, że żel był zbędny). Mam porównanie odnośnie odczucia z gumką i bez, ponieważ przed samym okresem (a te dziewczyna ma jak z zegarkiem) spróbowaliśmy na kilka ruchów bez gumki. Oczywiście nie powiem nic nowego, że niebo a ziemia, bo czuć wszystko, a przez gumkę jest duże tłumienie. No ale powiedzmy, że same ruchy frykcyjne dają przyjemność dość porównywalną po pewnym czasie (szczególnie te szybkie). Za to mam pytanie odnośnie mojego finiszu. Kiedy kończę i dochodzi do wytrysku, to czuję się niekomfortowo w gumce. I ile pierwsza faza orgazmu, kiedy bardzo szybko rośnie podniecenie i jest "ten jeden wielki skurcz" jest przyjemna, o tyle ta, kiedy są już regularne skurcze i wytrysk, to praktycznie przestaję się poruszać, bo jakoś mnie drażni dotyk gumki. Po prostu, jak się poruszam wtedy, to czuję jakby mnie obcierała za mocno i jest dyskomfort. Czasem wykonuję ruchy, ale są one minimalne. Czy to normalne i też tak macie? Czy bez prezerwatywy odczucia podczas finiszu są dużo lepsze? Dodam, że swoje porównanie odnoszę do czasów "ręcznych", kiedy to cały finisz był bardzo przyjemny i pełny szybkich ruchów, które od początku do końca dawały przyjemność. Bez ogumienia nie próbowaliśmy, ponieważ jeszcze dzieci nie chcemy.

Awatar użytkownika
LilPeneros
Arogant

#2 Używanie gumki

Nieprzeczytany postautor: LilPeneros » 11 sie 2018, 19:43

Wejdź tu:

http://www.uwodzenie.org/zdejmujesz-prz ... bez-gumki/

kliknij symbol X w górnej części załadowanej strony aż reklama się zamknie i przeczytaj ten artykuł.

cockie
Nowicjusz

#3 Używanie gumki

Nieprzeczytany postautor: cockie » 11 sie 2018, 22:23

Przeczytałem, aczkolwiek mam wrażenie, że temat bardziej odnosi się do przygodnych spotkań, a nie związku, który trwa już 1,5 roku, jest miłość i są plany na przyszłość. Po za tym dziewczyna była u ginekologa, ma badania wszystkie i jest czysta. Ja z kolei nie miałem żadnych przed nią, wiec też pewnie nic jej nie "podaruję".

Ale za bardzo odeszliśmy od tematu, bo to co najbardziej mnie interesuje, to Wasze odczucia w gumie przy finiszu. Jak jest? Też Was obciera? Czy czerpiecie z tego full przyjemność? Oraz czy jest spora różnica dla Was dojść w gumie i bez? Czy może po prostu myślę obecnie zgodnie z powiedzeniem "trawa u sąsiada jest bardziej zielona" i tak na prawdę różnicy wielkiej nie ma?

Awatar użytkownika
salata
Pieniacz

#4 Używanie gumki

Nieprzeczytany postautor: salata » 12 sie 2018, 22:48

Guma jaka by nie była zawsze ogranicza. Sam zawsze używam, ale mam świadomość, że przyjemność jest ograniczana. Coś za coś. Zdecydowanie lepiej bez prezerwatywy.

W moim wieku nie chce mieć dzieci więcej, więc zastanawiam się nad wazektomią. Tabletki hormonalne za bardzo ingerują w zdrowie.
pozdrawiam / mvg / mvh
Salata

cockie
Nowicjusz

#5 Używanie gumki

Nieprzeczytany postautor: cockie » 12 sie 2018, 23:46

Nawet te dobrze dobrane? Nieraz na forum piszą, że jak dobrane, to jakie to cuda i nawet korzyści dają... a kobiety bym otruć nie chciał...nie dla chwilowej przyjemności.