Drogi użytkowniku!
Witaj na męskim forum! Jeżeli poszukujesz tutaj pomocy w temacie seksu, związków, mody, zdrowia lub czegokolwiek innego, dołożymy wszelkich starań, abyś wyszedł (albo został) z uśmiechem na ustach. Nim będziesz stawiać swoje pierwsze kroki, zapoznaj się proszę z regulaminem (I zasadami poprawnej pisowni). Nie bój się zakładać nowych tematów i proponować zmian na forum, każda pomoc jest mile widziana.

Dziewczyna ze mna zerwala po prawie 2 lat związku

Dział specjalnie dla waszych problemów w związkach. Jeśli nie wiesz co zrobić, kiedy następują ciche dni, on/ona się nie odzywa, nie wiesz jak zbudować zdrowy związek, uwolnić się od toksycznej osoby albo masz jakiś inny problem, napisz tutaj.
Lukaszasas
Nowicjusz

#1 Dziewczyna ze mna zerwala po prawie 2 lat związku

Nieprzeczytany postautor: Lukaszasas » 05 wrz 2018, 23:50

Hejka prosze o pomoc. Dzisiaj o 22.00 na fb napisala do mnie dziewczyna ze, ze mna zrywa. Ja sie bsrdzo przestraszylem i strasznie mnie zabolalo serce. Chcialem jej odpisac ale zablokowala mnie. Ja kocham i nie potrafie bez niej zyc. Dzis u mnie byla od 14 do 18 i wszystko bylo dobrze, lezelismy w lozku przytulalismy sie i calowalismy i mowilismy do siebie jak bardzo sie kochamy itp. A w tym sms napisala ze prawie nic nie czuje i od kilku miesiecy chciala zerwac. Rozkochiwala mnie tak bardzo ze nie chce bez niej zyc. A powiem ze ostatnio jej mama mnie nie lubi i to pewnie ona ja zaszantazowala. Ale nie wiem jak jest. Prosilbym o pomoc bo nie wiem co robic. Probowal dzwonic z innych numerow i blokuje ciagle a jak pisze sms to nie odpisuje. Pomocy ja ja bardzo kocham i nie chce bez niej zyc...

vlad1431
Użyszkodnik

#2 Dziewczyna ze mna zerwala po prawie 2 lat związku

Nieprzeczytany postautor: vlad1431 » 06 wrz 2018, 0:48

Chłopie, miej godność i wypi....aj z tego szybko. Nie wiem ile masz lat, ale chyba nie wiele. Idź się schlej, wyrwij jakąś dupe i zapomnij. Nie jest warta Twojego splunięcia. Nie ma czegoś takiego jak rozkochiwanie. Uwierz w to co napisała i nie żałuj jej. Znajdziesz godną siebie a o niej zapomnij.
Poblokowała Cię, bo chce to skończyć. Im szybciej, tym lepiej dla Ciebie i mniej boleśnie. Zachowała się fair i nie ma jej co zarzucić.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka